کد خبر : 458 / /
/

تیم پرسپولیس در آغاز نیمه دوم گلی را خورد که منجر به شکستش در فینال آسیا شد.

تیم پرسپولیس در آغاز نیمه دوم گلی را خورد که منجر به شکستش در فینال آسیا شد. تیم پرسپولیس امروز 29 آذر به دیدار تیم اولسان کره جنوبی رفت. تیم پرسپولیس اما در این بازی شکست خورد. تیم پرسپولیس از رسیدن به جام قهرمانی بازماند. تیم پرسپولیس دومین بار در سه سال گذشته است که از قهرمانی باز ماند. 

دیدار تیم های پرسپولیس و اولسان هیوندای در نهایت با پیروزی تیم کره ای به پایان رسید تا پرسپولیس برای دومین بار در سه سال اخیر، از رسیدن به جام قهرمانی ناکام بماند. این شکست در حالی رقم خورد که شاگردان یحیی گل محمدی در ابتدای نیمه دوم گل منجر به شکست را روی یک پنالتی دیگر دریافت کردند.

VAR منجر به شکست تیم پرسپولیس شد

تیم پرسپولیس

در دقیقه 53 یک ارسال روی دروازه پرسپولیس در شرایطی که از تمام مدافعان عبور کرده بود، خط عرضی زمین را طی کرد و در آستانه خروج از زمین بود و پرسپولیسی ها نیز از رفع یک خطر خرسند بودند اما ناگهان داور قطری به سراغ VAR رفت تا نگرانی ها دوباره آغاز شوند. صحنه آهسته، به وضوح نشان داد که مهدی شیری با بی مبالاتی عجیب و غریب، مسیر توپ را با دست قطع کرده است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار