کد خبر : 5154 / /
/

تیم‌ملی فوتبال کشورمان در حالی برای برگزاری مسابقات مرگ و زندگی انتخابی جام‌جهانی در منامه بحرین به‌ سر می‌برد که این روزها شاهد فضای همدلی خوبی به سود این تیم هستیم.

 مخصوصا در حوالی بازی با بحرین که همیشه گربه سیاه فوتبال ایران بوده و نبردهای ما با این تیم به حاشیه کشیده شده، بسیاری از پیشکسوتان و بزرگان فوتبال ایران حمایت خوبی از ملی‌پوشان انجام دادند. شاید اختلافات بین علی دایی و علی کریمی آنقدر زیاد باشد که آنها کمتر روی یک نقطه ثابت کنار هم قرار بگیرند، اما مورد تیم‌ملی واقعا استثنایی است.

دایی، کریمی و جلال زیر یک سقف

پیش و پس از بازی با بحرین، هم دایی و هم کریمی با ارسال پیام‌های روحیه‌بخش به حمایت از ملی‌پوشان برخاستند. کریمی برای آنها آرزوی موفقیت کرد و دایی هم با بارگذاری تصویر سردار آزمون و مهدی طارمی به شکلی ویژه از جانشینان موفق خودش در تیم‌ملی تمجید کرد. جلال حسینی هم از این قافله عقب نمانده است. کاپیتان پرسپولیس که پیش از جام‌جهانی روسیه دوران حضورش در تیم‌ملی خاتمه یافت، برای همبازیانش در این تیم پیغام‌های روحیه‌بخش فرستاد. با توجه به نیاز حیاتی تیم کشورمان به کسب پیروزی‌های صددرصدی در این مسابقات، حتی حرف و حدیث‌هایی در مورد بازگشت جلال حسینی به تیم‌ملی وجود داشت، هرچند او نهایتا دعوت نشد. این مساله اما رویکرد حمایتی حسینی را تغییر نداد.  چیزی که این روزها حول و حوش تیم‌ملی می‌بینیم، همان فضایی است که برای صعود به شدت لازمش داریم. مهدی طارمی هم بعد از درخشش در بازی با بحرین، در مصاحبه تلویزیونی‌اش از مردم خواست همه تفاوت سلیقه‌ها را کنار بگذارند و این چند روز، صفر تا صد حامی تیم‌ملی باشند. خوب است که بزرگان فوتبال ایران هم در این مشی شریک شده‌اند. ما به یک سه امتیاز دیگر برابر عراق نیاز داریم تا به مرحله بعدی انتخابی برسیم. آنجا دیگر حواس‌مان جمع خواهد بود که امتیازات را راحت از دست ندهیم و دچار چنین مخمصه‌ای نشویم. دست‌کم تا زمان پیروزی بر عراق همین شور و حال و همین پشتیبانی حداکثری از تیم‌ملی باید حفظ شود. 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار