کد خبر : 561 / /
/

این اتفاق در شرایطی است که خط حمله استقلال در این فصل شرایط خوبی نداشته و فکری با حضور تبریزی امیدوار بود بتواند این مشکل را حل کند.

مرتضی تبریزی یکی دو هفته پیش جلسه ای با احمد مددی برگزار کرد که طرفین بر سر تمدید قرارداد با هم به توافق نرسیدند که در این بین گفته می شود علت آن مسائل مالی بوده است.دستور محمود فکری برای بستن قرارداد با مرتضی تبریزی​مرتضی تبریزی مهاجم استقلال با احمد مددی مدیرعامل این تیم به توافق نرسید و به زودی از جمع آبی های تهرانی جدا خواهد شد.مهاجم تیم استقلال تهران به نحوه عملکرد داور بازی مقابل ذوب آهن اصفهان اعتراض کرد.

مهدی قایدی پس از تساوی استقلال مقابل ذوب آهن اصفهان درباره اینکه گفته می شد دچار مصدومیت شده اما در نیمه دوم این بازی به میدان رفت، گفت: اول به بچه ها خسته نباشید می گویم. من خودم خبر ندارم. شاید مصدوم بودم و نمی دانستم. نمی دانم چه کسی این خبر را زده، خداراشکر هیچ مصدومیتی نداشتم. صلاح کادرفنی بود که روی نیمکت بنشینم.

 

استقلال

او درباره نحوه بازی و نتیجه حاصل هم گفت: بازی را دیدیم. داور خیلی در بازی تاثیر داشت. می توانست با یک اخراج کار ما را راحت کند. نمی دانم چه کسی باید پاسخگوی این اشتباهات باشد. اول و آخر ضرر آن را ما می بینیم. واقعا نمی دانم چه بگویم.

مهاجم استقلال درباره عملکرد داوری در این بازی هم گفتک امروز با اخراج بازیکن حریف می توانستیم به جای مساوی با برد برگردیم ولی این اتفاق نیفتاد. امیدوارم برای بازی های استقلال داوران سرشناس تر و مطمئن تر بگذارند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار