کد خبر : 6012 / /
/

عباس بوعذار (متولد ۱۷ تیر ۱۳۷۱، اهواز) یکی از بازیکنان خوزستانی فوتبال ایران است.

عباس بوعذار (متولد ۱۷ تیر ۱۳۷۱، اهواز) یکی از بازیکنان خوزستانی فوتبال ایران است. عباس بوعذار در تیم‌های مختلفی از جمله استقلال اهواز، نفت تهران، استقلال خوزستان و فولاد خوزستان بازی کرده‌است و هم اکنون در تیم نفت مسجد سلیمان توپ می زند.

و حالا ماجرای ترند اول فوتبال ایران شدن عباس بوعذار:

مدتی است کلیپ‌های طنزی در فضای مجازی از مصاحبه جالب علی دایی و نام بردن وی از عباس بوعذار منتشر می‌شود. علی دایی در زمانی که سرمربی نفت تهران بود (سال ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۶) مصاحبه‌ای در مورد عباس بوعذار انجام داده است در این مصاحبه‌ای قدیمی درباره تفاوت‌های اسم و فامیل عباس بوعذار با محمدی صحبت‌هایی کرده است که حال سوژه کاربران فضای مجازی شده است و کلیپ‌های زیادی از آن ساخته شده است.

واکنش ها به ویدئو عباس بوعذار

عباس بوعذار در واکنش به کلیپ های ساخته شده از کنفرانس علی دایی و ماجرای مربوط به بازی:

در مورد کلیپ علی آقا باید بگویم که ۵ سال پیش در نیمه نهایی جام حذفی با سپاهان بازی داشتیم که اواخر بازی یک درگیری پیش آمد و شجاع خلیل زاده من را با سر زد و بعد بازی گفتند که شجاع، محمدی نامی را زده و علی دایی هم فهمید و مصاحبه کرد که در تیم او بازیکنی به اسم محمدی وجود ندارد.

وی افزود:

در اینستاگرام به من پیام های زیادی داده شد که هیچ کدام از آنها را ندیدم اما ویدئوها را می‌بینم و می‌خندم.

یکی از ویدئو های خنده داری که از عباس بوعذار ساخته شده:

علی دایی در جدیدترین مصاحبه اش در رابطه با موضوع عباس بوعذار گفت:

«در دنیا طنز می‌گویند. متاسفانه طنز را با مسخره کردن اشتباه گرفته‌ایم.»

عباس بوعذار

علی دایی با اشاره ویدئوهای ساخته‌شده در ارتباط با ماجرای نشست خبری بازی با سپاهان و بازی با نام عباس بوعذار گفت: این مسائل در دنیا رایج است اما در دنیا کسی را مسخره نمی‌کنند.

خدا به شما خیلی چیزها داده است. به منِ نوعی هم خیلی چیزها داده اما همه چیز را نداده است. از بچگی همین بودم و تا الان که ۵۲ سال دارم خیلی‌ها پیشنهاد دادند که بیا کار کنیم تا این مشکل درست شود. اما این مشکل را خدا داده و به آن افتخار می‌کنم چون آنقدر چیز به من داده که در مقابل این یک عدد قابل مقایسه نیست.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.