کد خبر : 6218 / /
/

تصاویر مراسم نامزدی شادی خواهر وریا غفوری را می توانید در سایت خبر روز مشاهده فرمائید

وریا غفوری سابقه بازی برای پاس تهران، پاس همدان، شهرداری تبریز، نفت تهران ،سپاهان اصفهان و استقلال را دارد.  وریا غفوری در ژوئیه ۲۰۱۴،  قرارداد دو ساله با باشگاه فوتبال سپاهان اصفهان امضا کرد. وریا غفوری در آغاز فصل نقل و انتقالات تابستانی ۹۶–۱۳۹۵ با عقد قراردادی دو ساله به تیم استقلال تهران پیوست. وریا غفوری اولین گل فصل خود و استقلال را در فصل جدید در هفته اول مقابل مس رفسنجان زد. وریا غفوری متأهل است.

وریا غفوری در جشن نامزدی خواهرش شادی

وریا غفوری

وریا غفوری

 

وریا غفوری

وریا غفوری متولد 29 شهریور 1366 در سنندج ، بازیکن فوتبال اهل ایران است.

زندگینامه وریا غفوری و همسرش

نام اصلی : وریا غفوری

القاب : ببر کُرد کوهستان

متولد : 29 شهریور 1366 سنندج

زمینه فعالیت : فوتبال

پیشه : فوتبالیست

پست : دفاع راست

مدرک تحصیلی :

سالهای فعالیت : 1382 تاکنون

قد : 178 سانتی متر

همسر : مونا اردلان

فرزندان : رادین و بارین

کافه گردی وریا غفوری

وریا غفوری

وریا غفوری متولد 29 شهریور 1366 در سنندج ، بازیکن فوتبال اهل ایران است.در اصل متولد 26 آبان 1366 است که به خاطر مدرسه رفتن پیش از هفت سالگی شناسنامه اش 29 شهریور 1366 صادر شده ، پست تخصصی وریا دفاع راست است ، به ببر کُرد کوهستان معروف است.سه خواهر دارد که نام دوتای آنها شادی غفوری و شتاو غفوری دارد.

وضعیت ازدواج و همسر وریا غفوری

وریا غفوری با مونا اردلان ازدواج کرده و یک پسر بنام رادین و یک دختر بنام بارین دارد.

رادین به معنای رادمرد ، بخشنده و جوانمرد است. همیشه دوست داشتم نامی را برای فرزندم انتخاب کنم که بااصالت باشد و معنای زیبایی داشته باشد. رادین نامی بود که من و همسرم برای پسرمان انتخاب کردیم. رادین انتخاب هر دوی ما بود و ازبین گزینه های مختلفی که برای نام فرزندمان داشتیم این اسم بیشتر نظرمان را جلب کرد و در نهایت رادین را به عنوان نام پسرمان انتخاب کردیم.

رادین پسر وریا غفوری در مدرسه فوتبال استقلال مشغول فعالیت است و یک استقلالی متعصب است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار