کد خبر : 6286 / /
/

علی کریمی به شدت از وضعیت کنونی برق شاکی شد!

علی کریمی به وضعیت بی برقی و بی مسئولیتی مسئولین واکنش نشان داد.

علی کریمی

علی کریمی و دوران باشگاهی اش

سپاهان

او در تابستان سال ۱۳۹۱ از تیم‌های پایه به تیم بزرگسالان سپاهان پیوست. او دارای سابقه عضویت در تیم جوانان سپاهان است وی چهار سال در این تیم عضویت داشت ۵۶ بازی رسمی انجام داد ۴ گل به ثمر رساند. وی با سپاهان یک بار قهرمان لیگ برتر و جام حذفی شد.

دینامو زاگرب

وی در تابستان ۱۳۹۵ با قرار دادی پنج ساله به تیم دینامو زاگرب کرواسی پیوست و در ادامه در پنجره نقل و انتقالات زمستانی برای داشتن فرصت بیشتر جهت بازی برای یک نیم فصل به لوکوموتیو زاگرب قرض داده شد. اما موفق نبود و در بازگشت به دینامو زاگرب قراردادش را فسخ کرد.

بازگشت به سپاهان

وی مجدداً به تیم سپاهان بازگشت.

استقلال

فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹

در فصل ۲۰۱۸ با قراردادی یک ساله به استقلال پیوست وی برای اولین بار در هفته اول لیگ برتر و در بازی مقابل پیکان تهران برای استقلال بازی کرد و اولین گلش را در هفته ۲۱ لیگ برتر و بازی با نفت مسجد سلیمان به ثمر رساند وی اولین بار در بازی برگشت مقابل السد در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ در اسیا برای استقلال به میدان رفت او اولین گل آسیایی خود را برای استقلال در بازی مقابل الهلال عربستان با ضربه سر دقیق به ثمر رساند وی در این فصل در ۲۶ بازی در لیگ برتر به بازی رفت و دو گل به ثمر رساند و در ۲ بازی از جام حذفی و ۵ بازی از لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفت و یک گل زد.

علی کریمی

تحصیلات علی کریمی

این بازیکن فوتبال مشهور ایرانی که تا سوم راهنمایی از جمله دانش‌آموزان ممتازی به شمار می رفته است، در دوران دبیرستان با افت تحصیلی رو به رو می ‌شود و در نهایت تحصیلات خود را با اخذ مدرک دیپلم به پایان می رساند و پس از آن روی فوتبال متمرکز می شود و انصافا هم تمرکز به جایی داشته است و در این عرصه موفق عمل کرده است.

علی کریمی فوتبال خود را از سال ۱۳۶۹ یعنی وقتی که ۱۲ سال سن داشته است با بازی در تیم نوجوانان باشگاه فوتبال نفت تهران شروع کرد. این تیم جایی بوده است که برادر بزرگتر او یعنی فرشید کریمی، یک سال پیش از ورود او در آن توپ می زده است.

علی کریمی

کریمی بعد از چند تغییر باشگاه به فتح تهران انتقال یافت، او در این تیم ابتدا در رده جوانان بازی می‌ کرد و توانست در سال ۱۳۷۵ به تیم بزرگسالان آن راه یابد. علی کریمی در مجموع ۲ فصل برای باشگاه فتح تا سال ۱۳۷۷ بازی کرد که این مدت بازی او خدمت سربازی وی محسوب شد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.