کد خبر : 6352 / /
/

یکی از سوتی های جواد خیابانی در بازی استقلال و تراکتور که بازتاب زیادی در فضای مجازی داشت، در مورد ندیدن آرش رضاوند بود.

در بازی استقلال و تراکتور؛

چرا جواد خیابانی عذرخواهی نکرد؟

یکی از سوتی های جواد خیابانی در بازی استقلال و تراکتور که بازتاب زیادی در فضای مجازی داشت، در مورد ندیدن آرش رضاوند بود.

جواد خیابانی نزدیک به 50 دقیقه آرش رضاوند را در زمین ندید و در این دقیقه گفت رضاوند هم در نیمه دوم وارد میدان شده است! این در حالی بود که فیلمبردار بازی چندین بار رضاوند را از نزدیک به تصویر کشید و خود خیابانی هم حداقل دو بار در نیمه اول اسم او را بر زبان آورد اما مشخص نشد چه اتفاقی افتاد که ناگهان آقا جواد در شروع نیمه دوم احساس کرد آرش بین دو نیمه در ترکیب استقلال قرار گرفته است؟

با این حال از این قبیل اشتباهات در بحث گزارش پیش می آید اما سوال اینجاست که چرا خیابانی بعد از متوجه شدن این موضوع یک عذرخواهی ساده از بینندگان تلویزیونی نکرد؟ او بارها و بارها نشان داده که مشکلی برای عذرخواهی ندارد و اساساً عذرخواهی کردن هم هیچ کس را کوچک نمی‌کند اما شاید خیابانی اصلاً متوجه اشتباهش نشده بود که بخواهد به عذرخواهی کند!

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.