کد خبر : 6382 / /
/

علی اصغر مجرد متولد 8 آبان 1376 در خراسان، والیبالیست است

فارغ التحصیل مقطع دیپلم می باشد در کمتر از 7 سال از شروع والیبال به تیم ملی بزرگسالان رسید، سقف آرزوهایش رسید به المپیک و رفتن به روی سکو است.

شروع  از 14 سالگی

علی اصغر در شهر بجنورد خراسان شمالی بدنیا آمده است.

علی اصغر مجرد

والیبال را با تشویق خانواده و خصوصا پدرش شروع کرد و از سال 1390 در 14 سالگی بصورت حرفه ای زیر نظر موسی عفت پناهی مربی خراسانی حرفه ای این رشته آشنا شد.

ورود به تیم ملی نوجوانان

با 205 سانتی متر قد و 90 کیلوگرم وزن در پست مدافع میانی و سرعتی زن بازی می کند، اولین بار با حضور در اردوهای استعدادیابی فدراسیون والیبال به تیم ملی نوجوانان سال 1393 معرفی شد.

علی اصغر مجرد کیست

بهترین مدافع روی تور

در همان سال ورود به تیم ملی نوجوانان توانست قهرمان پسران زیر 18 سال آسیا شوند.

سال 94 و 95 هم این عنوان تیمی را بدست آورد و جالب است در هر سه دوره این مسابقات آسیایی توانست بهترین مدافع روی تور خود را معرفی کند.

تیم های باشگاهی

در سال 93 و 15 سالگی توام با تیم ملی به تیم ارتعاشات صنعتی پیوست، سپس یکسال در شهرداری بجنورد بود تا اینکه سال 95 به کاله رفت و سپس به پارسه پیوست.

او در حال حاضر عضو باشگاه شهرداری ورامین می باشد.

آرزوها

در زندگی برای خانواده ام ارزوی سلامتی دارم چون سلامتی به راحتی بدست نمی آید و در زندگی ورزشی سقف آرزوهایم بازی کردن در المپیک و رفتن روی سکو است.

اگر مسولین رسیدگی کنند

اگر مسئولین هر شهری رسیدگی کنند استعدادهای خوبی است.

علی اصغر مجرد

من خودم بخاطر پیشرفتم از بجنورد که استان خراسان شمالی است مجبور شدم به استان خراسان رضوی و به مشهد بروم و از آنجا به تیم ملی برسم.

این برای استان خوب نیست که جوانان برای پیشرفت به شهرهای دیگر بروند.

ازدواج علی اصغر مجرد

آقای مجرد 24 ساله بوده و هنوز زندگی متاهلی را شروع نکرده است.

علی اصغر مجرد

افتخارات

گروهی : طلای نوجوانان اسیا، برنز نوجوانان جهان، نقره جوانان اسیا، پنجمی جوانان جهان، طلای مسابقات کشورهای اسلامی، طلای نیروهای مسلح جهان

علی اصغر مجرد

انفرادی : بهترین مدافع اسیا و جهان در نوجوانان، بهترین مدافع اسیا در جوانان

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.