کد خبر : 6442 / /
/

دیدار فینال کوپا آمریکا میان برزیل و آرژانتین، فردا یعنی یازدهم جولای در استادیوم ماراکانا از ساعت چهار و ۳۰ دقیقه بامداد به وقت ایران آغاز خواهد شد.

دیدار فینال کوپا آمریکا میان برزیل و آرژانتین، فردا یعنی یازدهم جولای در استادیوم ماراکانا از ساعت چهار و ۳۰ دقیقه بامداد به وقت ایران آغاز خواهد شد.

در هفته پیش‌رو دو بازی مهم فوتبال برگزار خواهد شد. یکی فینال جام اروپا و دیگری فینال کوپا آمریکا.

بازی فینال جام اروپا بین دو کشور انگلیس و ایتالیا شب یکشنبه و دیگر بازی هم بامداد این روز است.

دیدار فینال کوپاآمریکا میان برزیل و آرژانتین، فردا یعنی یازدهم جولای در استادیوم ماراکانا از ساعت چهار و ۳۰ دقیقه بامداد به وقت ایران آغاز خواهد شد.

خط‌و‌نشان نیمار و مسی

در مورد این بازی، شهرآرانیوز نوشته است: ستاره خط حمله برزیل که تیمش پیش‌تر به فینال این باز‌ی‌ها رسیده بود، در مصاحبه‌ای طعنه‌آمیز گفته بود: دوست دارم از بین آرژانتین و کلمبیا، آرژانتین به فینال برسد. دوست دارم با آن‌ها بازی کنم. من در آن کشور دوستانی دارم که علاقه دارم در فینال با آن‌ها بازی کنم. نیمار در ادامه با خنده به مسی طعنه زد و گفت: البته اگر آرژانتین هم به فینال برسد، برزیل برنده فینال است و ما قهرمان این دوره خواهیم شد.

بعد از بازی دیروز آرژانتین و صعود به فینال کوپا، لیونل مسی در پاسخ به کری‌خوانی هم‌بازی سابقش در بارسلونا گفت: بله، اطلاع دارم نیمار این حرف را زده، او انسان خوبی است. الان در فینال هستیم و همه می‌خواهیم برنده این بازی شویم و قهرمانی را کسب کنیم. می‌خواهیم به ملت آرژانتین بگوییم الان ما همه بیش از زمان دیگری اراده قهرمانی داریم و برای قهرمانی مقابل برزیل بازی می‌کنیم.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.