کد خبر : 6637 / /
/

محسن ربیع‌ خواه متولد 3 دی 1366 در تهران، فوتبالیست است.

بیوگرافی محسن ربیع خواه

همسر والیبالیست محسن ربیع خواه

محسن ربیع خواه تا مقطع دیپلم درس خوانده است، در یک خانواده مشهور ورزشی در پیکان شهر به دنیا آمده است 179 سانتی متر قد دارد و در پست دفاع چپ بازی می کند.

محسن ربیع خواه

در یک خانواده 6 نفری با 4 برادر بدنیا آمد و آخرین فرزند است.

فرهاد برادر بزرگترش بازیکن اسبق پاس، تراکتورسازی و سایپا بود محمد و مهدی دو برادر بزرگتر دیگرشم فوتبالیست های حرفه ای بودند که در نساجی و شهاب زنجان بازی کرده اند.

برادرانش خیلی زود از فوتبال خداحافظی کردند.

بیوگرافی محسن ربیع خواه

فرهاد منو به فوتبال آورد

فرهاد راه فوتبال را در خانه ما باز کرد و باعث شد من و برادرانم به سمت فوتبال بریم، او بود که پدرم را به فوتبال علاقه مند کرد وگرنه امروز شغل دیگری داشتم.

محسن ربیع خواه

شروع از آکادمی پیکان

فوتبالم را از آکادمی پیکان شروع کردم، با جوانان پیکان در عرصه باشگاهی بازی کردم، سپس مدتی در صبا باتری که آن زمان زیر نظر وزارت دفاع بود بعنوان بازیکن سرباز در این تیم بودم.

در سال 88 به مهرکام پاس پیوستم و بعد از یک فصل به پاس دعوت شدم.

از سال 82 تا 92 در پاس بودم و سپس یکسال در تراکتور تبریز بازی کردم، سال 93 به نفت تهران که در لیگ دسته دو بود رفتیم و سال 95 با این تیم به لیگ برتر صعود کردیم.

در جمع پرسپولیسی ها

در نقل انتقلات تابستانی لیگ 95 – 96 با نظر مساعد برانکو با باشگاه پرسپولیس قرار داد 2 ساله پیوست،  او چنان مورد اعتماد برانکو قرار گرفت که سال 96 تنها مهره همیشه فیکس سرخپوشان شد.

ازدواج

محسن ربیع‌ خواه در سال 1392 با دختر مورد علاقش ازدواج کرد و در اردیبهشت ماه 96 صاحب یک دختر زیبا بنام یلدا شد.

همسر والیبالیست محسن ربیع خواه

خدا را شکر که زندگی خوبی دارم، همسرم والیبالیست است و به ورزش علاقه بسیاری دارد او همیشه برایم در زندگی و فوتبال یک مشاور خوب بوده است.

محسن ربیع خواه

فرهاد مشاور فوتبالیم

فرهاد ربیع خواه برادر بزرگترم الگوی فنی و اخلاقی ام در فوتبال بوده است. فرهاد مشاورم در فوتبال است و معمولا برای اتخاذ هر تصمیم فوتبالی با آقا فرهاد مشورت می کنم.

فوت مادر

در سال 1386 وقتی بیست ساله بودم که مادرم را از دست دادم مادر یک نعمت الهی است و یاد وخاطره مادرم هرگز از من جدا نمی شود.

دیپلمم

واقعیت این است که من پس از دریافت دیپلم کمی تنبلی کردم و به دانشگاه نرفتم البته در این سالها فقط فوتبال کرده ام و امیدوارم فرصتی دست دهد تا بتوانم ادامه تحصیل دهم.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.