کد خبر : 6748 / /
/

مراسم عروسی مهدی ترابی در نوع خود بسیار متفاوت و خاص بود. لغو ازدواج و عروسی مهدی ترابی بازیکن پرسپولیس به احترام سردار شهید لغو عروسی مهدی ترابی بازیکن و ستاره ملی‌ پوش پرسپولیس مراسم عروسی خود را به احترام شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی لغو کرد و این مراسم را به تاخیر انداخت و به زمان دیگری موکل کرد ترابی اگر میخوای پولدار شی اینجا رو کلیک کن اگر میخوای پولدار شی اینجا رو کلیک کن مشاهده yektanet-logo-sign تبلیغ مهدی ترابی، بازیکن تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس در تعطیلات نیم فصل و قبل از اعزام تیمش به اردوی قطر عروسی خودش را جشن بگیرد، این مراسم لغو و به زمان دیگری موکول شده. طبق شنیده ها قرار بود روز شنبه، ۱۴دی ماه جشن ازدواج مهدی ترابی برگزار شود، این بازیکن برای ادای احترام به سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی، مراسم عروسی خود را لغو کرد ترابی این مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل شهادت سردار سلیمانس جسن عروسی خودش را که قرار بود روز شنبه برگزار شود را کنسل کرد. درحالی که قرار بود روز شنبه، ۱۴ دی جشن ازدواج مهدی ترابی برگزار شود، این بازیکن برای ادای احترام به شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی، مراسم عروسی خود را کنسل کرد.

 

مهدی ترابی بازیکن پرسپولیس و تیم ملی ایران مراسم عروسی خود را برگزار کرد که در نوع خود بسیار متفاوت و خاص بود.او سعی کرد در مراسم خود از موزیک های حماسی و جنگی استفاده کند! این فوتبالیست که پیشتر بعد از گلزنی با نشان دادن لباسش با شعار ” تنها راه نجات کشور اطاعت از رهبری است” حسابی جنجال ساز شد حالا با مراسم عروسی بسیار متفاوت به تیتر اول رسانه های کشورمان تبدیل شده است. مهدی ترابی از فوتبالیست های متدین و انقلابی پرسپولیس بوده که تعصب بسیار زیادی بر روی انقلاب دارد و با رفتارش بارها این نکته را به تصویر کشانده است.

مهدی ترابی

حالا مراسم عروسی اش نسبت به سایر سلبریتی ها و فوتبالیست ها متفاوت میباشد .

مراسم عروسی او پیشتر به احترام سردار سلیمانی به زمان دیگری موکول کرد.

درحالی که قرار بود روز شنبه، 14 دی جشن ازدواج مهدی ترابی برگزار شود، این بازیکن برای ادای احترام به شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی، مراسم عروسی خود را لغو کرده و قرار است در زمان دیگری برگزار شود.

درحالی که قرار بود روز شنبه، 14 دی جشن ازدواج مهدی ترابی برگزار شود، این بازیکن برای ادای احترام به شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی، مراسم عروسی خود را لغو کرده و قرار است در زمان دیگری برگزار شود.

ترابی در فصل جاری یکی از بهترین بازیکنان ترکیب پرسپولیس بوده که در تیم ملی فوتبال هم به جایگاه مناسبی رسیده است.

مهدی ترابی

لازم به ذکر است که مهدی ترابی بازیکن محبوب کی روش در 19 شهریور ماه سال 1373 در اشتهارد ایران در خانواده ای کاملا مذهبی متولد شد. پدر او از اهالی فرهنگ و مادر وی خانه دار است که با شماره پیراهن 16 در پست هافبک دفاعی برای تیم ملی فوتبال ایران بازی می کند و در لیست بازیکنان جام جهانی روسیه قرار دارد. در حال حاضر برای تیم سایپا تهران در پست وینگر بازی می کند و در بازی با ازبکستان توانست اولین گل ملی خود را ثبت کند .

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.