کد خبر : 6784 / /
/

خسرو حیدری متولد 23 شهریور 1362 در تهران، بازیکن فوتبال است.

خسرو حیدری و زندگی نامه اش

کار  خسرو حیدری در جواهر سازی

خسرو حیدری متولد 23 شهریور 1362 در تهران، بازیکن فوتبال است.

خسرو حیدری و زندگی نامه اش

تا مقطع دیپلم بیشتر درس نخواند اما با فوتبال به اوج شهرت و موفقیت رسید، اخلاق و ادبش زبانزد عالم و آدم است، بسیار خانواده دوست و عاشق دخترش است.

در یک خانواده 4 نفره تهرانی بدنیا آمد و تنها یک خواهر دارد.

وقتی وارد مقطع تحصیلی دبستان رسید، بخاطر علاقه اش با تشویق پدر عضو مدرسه فوتبال شد و اصول اولیه بازی را آموخت تا پسر همانی شود که پدر می خواهد.

کار  خسرو حیدری در جواهر سازی

در کنار فوتبال مدتی بعنوان شاگرد در یک جواهر سازی کار کرد و حالا حرفه ای این رشته هم می باشد، می گوید اگر به سمت فوتبال نمی رفتم جواهرساز می شدم.

خسرو حیدری

خسرو حیدری

خسرو حیدری

شروع حرفه ای

فوتبال حرفه ای را از سال 1376  وقتی 14 ساله بود با جوانان استقلال تهران شروع کرد و بعد از 4 سال در 18 سالگی به تیم بزرگسالان ابومسلم رفت و 2 سال در این تیم سرباز بود.

در سال 1382 از ابومسلم به پیکان رفت و یکسال برای این تیم بازی کرد و از سال 83 تا 86 سه فصل موفق را در پاس تهران گذراند.

رفت و برگشت به استقلال

سال 86 از پاس به استقلال آمد و سه فصل در استقلال بود تا اینکه فصل 89 – 90 را به سپاهان رفت و از سال 91 برای همیشه به استقلال بازگشت.

آقای پاس گل محبوب

خسرو در طول حضور 10 ساله اش در استقلال 300 بازی به میدان رفت و 60 پاس گل داد و همواره یکی از چهره های محبوب نه تنها استقلال بلکه فوتبال ایران بود.

ازدواج با لاله شفیع زاده

خسرو حیدی در سال 1384 وقتی 22 ساله بود با لاله شفیع زاده همسرش ازدواج کرد، این زوج در 20 تیر 1394 صاحب یک فرزند دختر بنام روشنا شدند.

فراموشکار

همسرش می گوید متاسفانه خسرور یکم زیادی فراموش کار است، روزهایی مثل سالگرد ازدواج و تولد را باید از سه، چهار روز قبل به شکل های مختلف برای خسرو یاد آوری کنم!

کمک به همسر

خسرو همه روزهایی را که نیست، با کار در خانه و البته فقط ظرف شستن جبران می کند، فقط آشپزی نمی کند چون اصلا بلد نیست و یک نیمروی ساده را کاملا سوخته تحویلتان می دهد.

تیم ملی

آقای حیدری از سال 84 وارد تیم ملی امید شد و 5 بازی انجام داد، یکسال بعد به تیم بزرگسالان آمد و تا سال 94 سر جمع 59 بازی ملی در کارنامه دارد.

بازنشستگی

خسرو با 174 سانتی متر قد و 70 کیلو گرم وزن بعنوان دفاع راست، در آخرین بازی لیگ هجدهم (98 – 97) با پیراهن استقلال رسما از فوتبال خداحافظی می کند.

مشخصات فیزیکی

● اولین مربی : شهریار غلامی

● شماره پیراهن : 2

● تیم مورد علاقه خارجی : رئال مادرید

● رنگ مورد علاقه : سفید و آبی

● غذای مورد علاقه : فسنجان و ته چین

● مهارت های کاری غیر فوتبال : جواهر سازی

بازی در جوانان پرسپولیس

مدتی کوتاه در مقطع جوانان در پرسپولیس بازی می کرد و طرفدار این تیم بود، اما الان استقلالی است و یک از پر افتخارترین و قدیمی های این تیم می باشد.

بهترین روزها با ابومسلم

اگر بخواهم استقلال را از زندگی فوتبالی ام حذف کنم، باید بگویم بازی در ابومسلم بهترین روزهای زندگی ام را ساخت، در مشهد احساس راحتی می کردم.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار