کد خبر : 920 / /
/

مصاحبه اخیر زین الدین زیدان به مذاق کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن خوش نیامده است.

 در سال های اخیر همیشه نام رئال مادرید به عنوان مشتری شماره یک کیلیان امباپه، ستاره جوان و آینده دار پاری سن ژرمن مطرح شده و به نظر می رسد روزی بالاخره این انتقال نهایی خواهد شد. اما نشریه اکیپ امروز در گزارشی مدعی شد این بازیکن از مصاحبه اخیر زین الدین زیدان ناراحت شده و بعید به نظر می رسد در تابستان سال آینده تمایلی به رفتن به رئال مادرید داشته باشد.

کریم بنزما در یک سال اخیر عملکرد درخشانی در ترکیب رئال مادرید داشته و او همیشه بازیکن مورد علاقه زیدان محسوب شده است. اما سرمربی رئال اخیرا مدعی شد کریم بنزما بهترین مهاجم تاریخ فوتبال فرانسه محسوب می شود و کیلیان امباپه این مصاحبه را پیغامی مبنی بر عدم تمایل زیزو به انتقال او به مادرید دانسته است.

امباپه

همچنین مدیران پاری سن ژرمن اخیرا با پدر کیلیان امباپه برای تمدید قرارداد او وارد مذاکره شده و خواهان حفظ این بازیکن تا سال 2025 و تمدید سه ساله قرارداد او هستند. باشگاه فرانسوی به خوبی می داند برای کسب موفقیت در لیگ قهرمانان اروپا به ستاره ای مانند کیلیان امباپه نیاز دارد و مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی جدید پاری سن ژرمن نیز بی تردید خواهان ماندن او خواهد بود.

همچنین نیمار، دیگر ستاره بزرگ این باشگاه نیز یکی از شروط تمدید خود را ماندن کیلیان امباپه در پاریس دانسته و حفظ این بازیکن یکی از عوامل مهم پیشرفت برند پاری سن ژرمن خواهد بود. بعید به نظر می رسد رئال مادرید در سال پیش رو قادر به خرید کیلیان امباپه باشد و احتمالا او چند سال دیگر در فرانسه ماندنی خواهد بود.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار