کد خبر : 980 / /
/

نتیجه زنده و گزارش بازی تیم های استقلال و پرسپولیس در دربی ۹۴ تهران در چارچوب بازی معوقه هقته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران به صورت لحظه ای در این خبر قرار می گیرد.

دربی 99 در تاریخ 22 دی ماه برگزار می شود.دربی 99 در حالی برگزار می شود که استقلال در صدر جدول لیگ قرار دارد. دربی 99 پس از بازماندن پرسپولیس از جام آسیا برگزار می شود. دربی 99 با داوری رضا کرمانشاهی برگزار خواهد شد. اخبار دربی 99 را با ما دنبال کنید.

نتیجه دربی استقلال و پرسپولیس امروز دوشنبه ۲۲ دی ۹۹

نتیجه زنده و گزارش بازی امروز (دوشنبه 22 دی 99) استقلال و پرسپولیس در دربی 94 تهران در هفته هشتم لیگ برتر را  دنبال کنید.

نتیجه دربی استقلال و پرسپولیس امروز دوشنبه ۲۲ دی ۹۹

دربی 99/ استقلال پرسپولیس

 

 نتیجه زنده و گزارش بازی تیم های استقلال و پرسپولیس در دربی ۹۴ تهران در چارچوب بازی معوقه هقته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران به صورت لحظه ای در این خبر قرار می گیرد.

گفتنی است، نتیجه دیدار دربی امروز برای هر دو تیم حیاتی است؛ پیروزی در این بازی می تواند استقلال را به صدر جدول رده بندی بازگرداند و پرسپولیس را هم می تواند از بحرانی که پس از فینال لیگ قهرمانان آسیا گریبانگیرش شده رهایی دهد.

«نتیجه نهایی»

دربی 99

استقلال (۲) – (2) پرسپولیس

گل های این بازی را ارسلان مطهری در دقیقه ۲ و مهدی قائدی در دقیقه ۲+۹۰ برای استقلال و مهدی عبدی در دقیقه ۵۱ و وحید امیری در دقیقه ۶۵ برای پرسپولیس به ثمر رساندند.

با این نتیجه پرسپولیس با رسیدن به امتیاز ۱۲ و تفاضل گل بهتر به رتبه هشتم صعود کرد.

شاگردان محمود فکری در استقلال هم با ۱۹ امتیاز در جایگاه دوم باقی ماندند.

البته آبی پوشان نسبت به سرخپوشان ۲ بازی هم بیشتر دارند.

این دوازدهمین دربی بود که در دی ماه برگزار شد و باز هم با تساوی پایان یافت.

همچنین یحیی گل محمدی که پیش از این به عنوان سرمربی در شهرآورد های پایتخت سه مساوی (یک باخت در ضربات پنالتی را متحمل شده بود) بار دیگر در رسیدن به پیروزی ناکام ماند.

 در این صفحه تلاش می کنیم تا متن و حاشیه بازی دربی ۹۴ بین دو تیم استقلال و پرسپولیس، از لحظه اعلام ترکیب ها آغاز تا سوت پایان بازی را پوشش دهد.

نتیجه دربی استقلال و پرسپولیس

دربی 99/ استقلال پرسپولیس

گزارش مکتوب بازی استقلال و پرسپولیس در دربی پایتخت به محض آغاز دیدار دو تیم با ذکر دقیق جزئیات از جمله دقایق حساس و نتیجه نهایی بروزرسانی می شود.

هرچند دنبال کردن این صفحه بیشتر به آن دسته کاربرانی توصیه می شود که اینترنت پرسرعت ندارند؛ چرا که بهترین روش برای دنبال کردن نتیجه بازی های فوتبال ، تماشای زنده مسابقات است که دیلی فوتبال این امکان را نیز فراهم کرده است.

خلاصه بازی استقلال و پرسپولیس (دربی ۹۴)

دربی 99/ استقلال پرسپولیس

استقلال و پرسپولیس شرایط متفاوتی را تجربه می کنند؛ استقلال با محمود فکری توانسته ۳ بازی از ۵ مسابقه آخرش را با پیروزی پشت سر بگذارد و تا اینجا در قامت یک مدعی ظاهر شده است.

در آن سوی میدان، پرسپولیس اما پس از فینال لیگ قهرمانان آسیا هر ۳ بازی اش در لیگ برتر را با تساوی پشت سر گذاشته است و حالا یحیی گل محمدی امیدوار است دربی سرپوشان را از بحران خارج کند.

نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس در دربی ۲۲ دی ۹۹

دربی 99/ استقلال پرسپولیس

دربی 99/ استقلال پرسپولیس

پرسپولیس پس از باخت در فینال لیگ قهرمانان آسیا دچار افسردگی شده اما شکست در دربی می تواند این افسردگی را به یک فاجعه بزرگ تبدیل کند.

استقلال در صورتی که برنده دربی امروز شود جایگاه خود را در صدر جدول رده بندی مستحکم می کند و پرسپولیس اگر دربی را ببرد خیز بلندی به سمت بالای جدول و رسیدن به جمع مدعیان خواهد داشت.

گزارش زنده نیمه اول بازی دربی استقلال و پرسپولیس:

ساعت دربی ۹۹

دقیقه ۲ (گل اول استقلال به پرسپولیس – ارسلان مطهری): اشتباه عجیب مدافعان پرسپولیس با شوت مطهری همراه شد تا استقلال یک بر صفر پیش بیافتد.

دقیقه ۳‌‌: شوت بازیکن پرسپولیس از پشت محوطه جریمه در اختیار رشید مظاهری قرار گرفت.

دقیقه ۷: ارسال احسان پهلوان روی دروازه استقلال با خروج به موقع مظاهری مهار شد.

دقیقه ۹: عارف غلامی و احمد موسوی توپ را از مقابل پای مهدی عبدی دور کردند تا فرصتی جدی برای پرسپولیس از بین برود.

دقیقه ۱۱: توپ به شکل مشکوکی به دست وحید امیری برخورد کرد اما رضا کرمانشاهی اعتقادی به اعلام پنالتی برای استقلال نداشت.

دقیقه ۱۵: ارسال سیامک نعمتی به طرز عجیبی از درون محوطه جریمه استقلال عبور کرد تا این بار هم سرخپوشان نتوانند به موقعیت برسند.

دقیقه ۱۹: روی حرکت خوب بازیکنان پرسپولیس ارسال احمد نوراللهی با ضربه سر مهدی عبدی از کنار تیر عمودی دروازه استقلال بیرون رفت.

دقیقه ۲۳: بازیکنان پرسپولیس با ارسال چند پاس کوتاه توپ را درون محوطه جریمه حریف به احمد نوراللهی رساندند اما ضربه زمینی وی پس از چرخش این بازیکن بیرون رفت.

دقیقه ۳۵: ارسال سیامک نعمتی روی دروازه استقلال با ضربه سر مهدی عبدی در حالتی بی تعادل از خط طولی زمین راهی اوت شد.

دقیقه ۴۰: ارسلان مطهری پشت محوطه جریمه پرسپولیس در برخورد با کنعانی زادگان روی زمین افتاد اما داور این صحنه را هم خطا اعلام نکرد.

دقیقه ۴۳: روی ارسال احمد نوراللهی توپ به صورت بازیکن پرسپولیس برخورد کرد و در نهایت میلاد سرلک با ضربه ای بد توپ را به بالای دروازه مظاهری فرستاد.

دقیقه ۱+۴۵: رشید مظاهری ضربه بغل پای احمد نوراللهی از پشت محوطه جریمه استقلال را مهار کرد.

گزارش زنده نیمه دوم بازی دربی استقلال و پرسپولیس:

دقیقه ۵۱ (گل اول پرسپولیس به استقلال – مهدی عبدی): در میان تعلل محمد نادری و عارف غلامی، مهدی عبدی به توپ رسید و با ضربه ای دقیق روی پاس سعید آقایی گل تساوی پرسپولیس را وارد دروازه مظاهری کرد.

این مهاجم جوان نخستین گل مهاجمان پرسپولیس در فصل جاری و دومین گل خود در تاریخ دربی را به ثمر رساند.

دقیقه ۵۵: عارف غلامی در میانه زمین عبدی را با خطا متوقف کرد اما در ادامه کارت قرمز نگرفت. کار وی سبب شد بازی برای لحظاتی به جنجال کشیده شود و در ادامه یکی از اعضای کادر فنی پرسپولیس کارت زرد گرفت.

دقیقه ۵۶: پاس در عرض کمال کامیابی نیا به عبدی نرسید تا یک موقعیت خوب برای شاگردان یحیی گل محمدی از بین برود.

دقیقه ۶۰: سیدجلال حسینی که به دلیل مصدومیت از زمین خارج شده بود پس از مداوای مصدومیت جزئی اش به بازی ادامه داد.

دقیقه ۶۱: مهدی عبدی مجددا روی تعلل محمد نادری به توپ رسید و با یکی دو بار سرتوپ زدن به احمد نوراللهی پاس داد اما ضربه وی به مدافع حریف برخورد کرد و به کرنر رفت.

دقیقه ۶۳: شوت آرام احمد نوراللهی از روی ضربه ایستگاهی پرسولیس در اختیار رشید مظاهری قرار گرفت.

دقیقه ۶۶ (گل دوم پرسپولیس به استقلال – وحید امیری): روی پاس در عرض احسان پهلوان از سمت راست زمین استقلال وحید امیری با ضربه ای دقیق گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند.

دقیقه ۶۷: پاس در عمق بازیکن پرسپولیس با اشتباه عارف غلامی پشت محوطه جریمه به احمد نوراللهی رسید و وی در موقعیتی تک به تک با مظاهری توپ را از بالای دروازه بیرون زد.

دقیقه ۷۵: رشید مظاهری شوت بازیکن پرسپولیس از پشت محوطه جریمه را به صورت درازکش مهار کرد.

دقیقه ۷۷: در رفت و برگشت توپ روی دروازه پرسپولیس محمد دانشگر با یک ضربه سر توپ را به حامد لک رساند.

دقیقه ۸۰: روی ارسال مهدی مهدی پور ضربه سر کم دقت و بی خطر مطهری از کنار دروازه پرسپولیس بیرون رفت.

دقیقه ۸۲: حامد لک در برخورد با محمدحسین مرادمند دچار مصدومیت جزئی شد اما بدون ورود کادر پزشکی به زمین به بازی ادامه داد.

دقیقه ۸۳: پاس وریا غفوری به مهدی قائدی رسید اما ضربه فوق العاده کم دقت او از خط طولی زمین بیرون رفت.

دقیقه ۸۷: شوت احسان پهلوان از پشت محوطه جریمه با اختلاف بیرون رفت.

دقیقه ۸۹: پاس وحید امیری درون محوطه جریمه به سعید آقایی رسید اما ضربه دفاع چپ پرسپولیس از زاویه ای تقریبا بسته با واکنش مظاهری دفع شد.

دقیقه ۱+۹۰: روی اشتباه مدافع پرسپولیس شیخ دیاباته به توپ رسید اما وی در موقعیت آفساید موفق به گلزنی شد تا این گل مردود شود.

دقیقه ۲+۹۰ (گل دوم استقلال به پرسپولیس – مهدی قائدی): فرشید اسماعیلی با ضربه سر توپ را به قائدی رساند تا این بازیکن با عبور از یک مدافع پرسپولیس گل تساوی تیمش را به ثمر برساند.

ترکیب دو تیم استقلال و پرسپولیس در ابتدای بازی:

پرسپولیس

حامد لک، سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی زادگان، سیامک نعمتی، سعید آقایی، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، میلاد سرلک، احسان پهلوان، وحید امیری و مهدی عبدی

استقلال

رشید مظاهری، محمدحسین مرادمند، عارف غلامی، احمد‌ موسوی، محمد نادری، مسعود ریگی، مهدی مهدی پور، آرش رضاوند، وریا غفوری، مهدی قائدی و ارسلان مطهری

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار