کد خبر : 19553 / /
/

حوادث | حوادث اجتماعی | حوادث خانوادگی

مامور حراست شرکت نفت ناپدید شد و پس مدتی جنازه‌اش پیدا شد!

سید جعفر میرسالاری کارمند حراست نفت بود. او پس از اینکه ماشین سانتافه را  در برنامه دیوار می گذارد  فرد قاتل با ایشان تماس می گیرد قربانی به محل خریدار می رود و دیگر خبری از ایشان‌ نمی شود.

خانواده اش دیروز عصر به پلیس اطلاع دادند و پلیس هم به سرعت رد ماشین را میزند که متوجه حضور خودرو در  تهران می شوند و قاتل امروز صبح به اهواز برمی گردد.

متهم جوان ۲۵ساله و سابقه دار بود ، اول به دروغ گفت سید قصد داشت به خارج از کشور  برود و به  تهران بردمش ، کارآگاهان پلیس حرف های متهم را رد می کنند.

در هر صورت پلیس آگاهی ظهر امروز نیابت گرفتند که بروند تهران که اگر سید را گروگان گرفتند نجاتش بدهند.

در مسیر رفتن به فرودگاه اهواز متهم اقرار به قتل کرد و تیم آگاهی را به  محل قتل در کوت عبدالله می برد و جسد را کشف و به پزشکی قانونی منتقل کردند.

 سید یاور میرسالاری کارمند شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب است و ایشان از جانبازان جنگ که می خواست از طریق برنامه دیوار ماشین سانتافه ملی خود را بفروش برساند متاسفانه دیروز صبح قبل از اینکه سرکار برود به کوت عبدالله محل نشانی قاتل می رود که متاسفانه مرحوم را با اسلحه به قتل می رساند و سپس جنازه  را در بیابان آتش میزند و ماشین  را دیروز به تهران می برند دیشب ساعت ۹شب از طریق سیمکارتش که داخل ماشین بود رد ماشین رازدند و امروز با پیگیری اعلام کردند که ماشین از بروجرد بسمت خوزستان در حال بازگشت است و قاتل را از اندیمشک همراهی کردند و در پلیس راه اهواز اندیمشک متوقف  می کنند بعد از اظهارات ضد و نقیض راننده بلاخره ایشان اعتراف و توسط پلیس آگاهی صحنه سازی و جسد ایشان را پیدا کردند.

جسد مقتول را ۳ روز پیش در بیابان های اطراف یافتند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.