کد خبر : 19783 / /
/

حوادث | حوادث اجتماعی | حوادث خانوادگی

دختربچه 12 ساله داخل ماشین پدرش بود که دزد ماشین را دزدید.

سرهنگ " جلیل موقوفه ای "  خبر داد: در پی اعلام یک فقره سرقت خودرو در محله " تهران نو" که دختر 12 ساله مال باخته داخل خودرو می باشد رسیدگی به موضوع را تیم عملیات کلانتری 128 تهران نو بر عهده گرفته و سریعا به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه ماموران در محل حاضر و در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد راننده خودرو پراید با تصادف ساختگی اقدام به سرقت خودرو سراتو کرده که دختر مال باخته داخل خودرو می باشد افزود: سریعا نسبت به اعلام مشخصات سارق و خودرو سرقت شده به سایر واحدهای گشتی اعلام و طرح مهار سارق اجرا که در یک عملیات منسجم و پلیسی سارق دستگیر شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: بحمداله دختر بچه سالم و سلامت به آغوش خانواده برگشته و همچنین در بررسی خودروی سواری متهم که با خودرو مال باخته تصادف کرده بود مشخص شد هفته گذشته سرقت شده است که متهم 50 ساله در تحقیقات اولیه به سرقت خودرو به روش تصادف ساختگی معترف شد که مال باختگان شناسایی شدند.

سرهنگ موقوفه ای با اشاره به اینکه متهم دارای بیش از 10 فقره سابقه زندان و هفته گذشته از زندان آزاد شده است در پایان خاطر نشان کرد: تحقیقات بیشتر برای کشف جرائم احتمالی متهم ادامه دارد.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.