کد خبر : 19786 / /
/

حوادث | حوادث اجتماعی | حوادث خانوادگی

پسر لاابالی، پدر بی گناهش را با ضربات چاقو کشت!

سرهنگ "بهزاد عبدیان " خبر داد: با اعلام مرکز پیام در خصوص آنکه فردی با ظاهری خون آلود در حوالی  تونل سلام فاز 11 پردیس قصد انداختن خود به زیر خودروها و خودکشی را دارد بلافاصله واحد گشتی  از ماموران  انتظامی شهرستان به محل اعزام  شدند.

وی در ادامه گفت: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد جوان  28ساله پدر خودرا به قتل رسانده و قصد خودکشی دارد که بلافاصله به محل حادثه که داخل کانکسی بوده  اعزام که با جنازه خون آلود شخصی حدودا 57ساله روبرو که  بر اثر جراحت از ناحیه گردن و...، به علت خونریزی شدید فوت کرده است.

درگیری در محل کار متوفی

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس با اشاره به علت این حادثه،گفت: درگیری در محل کار متوفی که داخل کانکسی بوده بین متوفی با پسرش به وقوع پیوسته که در نهایت فرزند با چاقویی که در دستش بوده چند ضربه به مقتول وارد که در کمتر از نیم ساعت دستگیر شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم پس از تکمیل تحقیقات همراه پرونده به مرجع قضائی معرفی شداز شهروندان خواست، در برابر اتفاقات روزمره خویشتن داری، صبر و حوصله را پیشه کرده و موارد اختلافی را از مسیر قانونی پیگیری کنند و گفت اصلی‌ترین راه‌های مقابله با خشم؛ یکی مقابله با افکاری است که امواج خشم را تحریک و تقویت می‌کند و دیگری آرام شدن جسمانی از قبیل دور شدن از محیط و افرادی که موجب مشاجره و خشم شده‌اند یا از طریق پرت کردن حواس؛ چرخه فرآیند افکار خصومت‌آمیز را متوقف می‌سازد و حالت روحی را به سرعت تغییر می‌دهد و دیگری توکل به خدا و وضو گرفتن می باشد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.