کد خبر : 19835 / /
/

حوادث | حوادث اجتماعی | حوادث خانوادگی

قاتل هشت سال در مشهد زندگی می‌کرد!

مرد ۴۴ ساله‌ای که هشت سال قبل مادرزن و برادرزنش را زیر رگبار ضربات چاقو قـرار داده بـود، در حالی دستگیر شد که بـرادرزن جوانش با تیغ بی مهری به قتل رسید.

این حادثه وحشتناک در سال ۹۳ هنگامی در شهر کاشان رخ داد که مردی، معتاد به مصرف شیشه، به نام محمدرضا، در پی اختلافات شدید با خانواده همسرش، دست به چاقو شد و دو عضو خانواده آن‌ها را زیر رگبار ضربات ترسناک چاقو قرار داد.

این مرد در حالی که پیکر خون آلود مادر زن و برادرزنش روی زمین افتاده بود از محل گریخت و به مکان نامعلومی رفت.

از سوی دیگر پیکر‌های نیمه جان مادر و فرزند به مرکز درمانی انتقال یافت، اما تلاش‌ها برای نجات برادرزن جوان به نتیجه نرسید و او بر اثر عوارض ناشی از اصابت ضربات چاقو جان سپرد.

به دنبال وقوع این حادثه تلخ، بلافاصله گروهی تخصصی از کارآگاهان پلیس آگاهی کاشان وارد عمل شدند و تحقیقات پلیسی را بــرای ردزنـی متهم فـراری آغـاز کردند، اما پیگیری سرنخ‌های موجود به بن بست رسید و شناسایی مخفیگاه متهم در غبار تحقیقات قرار گرفت تا این که مدتی قبل با صدور دستوری ویژه از سوی سرهنگ عباس بلندآرای رصد‌های اطلاعاتی با به کارگیری منابع و مخبران و همچنین استفاده از فناوری‌ها و تجهیزات نـویـن پلیسی وارد مرحله جــدیـدی شد.

کارآگاهان پلیس آگاهی کاشان در ادامـه عملیات اطلاعاتی به سرنخی دست یافتند که نشان می‌داد محمدرضا به مشهد گریخته و به طور پنهانی در یکی از هتل‌های مرکز شهر اقامت دارد.

به همین دلیل گروهی از کارآگاهان به سرپرستی با کسب نیابت قضایی عازم مشهد شدند و با همکاری صمیمانه کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به ردیابی متهم به قتل فــراری پرداختند.

چند ساعت بعد مشخص شد که متهم مذکور در اطـــراف مـیـدان طبرسی و در یـک هتل مخفی شده اسـت، بنابراین گـروه مشترک کارآگاهان با دستورات قاضی ویـژه قتل عمد مشهد در یک عملیات ضربتی، موفق شدند این مرد ۴۴ ساله را دستگیر کنند و به پلیس آگاهی خراسان رضوی انتقال دهند.

این متهم که بعد از هشت سال فرار هنوز در شوک دستگیری خود قرار داشت، در حضور گروه اعزامی کـار آگـاهـان پلیس کـاشـان، لب به اعتراف گشود و به قتل برادر زنش با انگیزه اختلافات خــانــوادگــی اعــتــراف کـــرد.

متهم ۴۴ ساله این پرونده پس از طی تشریفات قانونی به شهر کاشان منتقل شد تا بررسی‌های بیشتر درباره این جنایت هولناک ادامه یابد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.