کد خبر : 19840 / /
/

حوادث | حوادث اجتماعی | حوادث خانوادگی

پسر پولدار، قربانی انتشار عکس‌هایش در فضای مجازی شد!

 رسیدگی به شکایت مرد جوان 40 ساله از دختر جوان 21 ساله با موضوع آدم ربایی و اخاذی میلیاردی در دستور کار محسن اختیاری بازپرس شعبه 7 دادسرای جنایی تهران قرار گرفت.

شاکی در طرح شکایت خود عنوان کرده بود که دختر جوان به نام پگاه با تهدید انتشار تصاویر خصوصی او، حدود 2 میلیارد تومان از وی اخاذی کرده بود.سپس تصادف ساختگی با خودرو گران قیمت این فرد در حوالی خیابان پاسداران، درست کرده و مرد جوان را وادار به پیاده کردن از خودرو کرد و او را ربود.

مرد جوان برای رهایی از چنگان گروگانگیر جوان مجددا وادار به مبلغی وجه نقد به او شده و پس از رهایی شکایت خود را از او در مراجع قضایی و پلیسی به جریان انداخت.

با پیگیری های ماموران اداره آگاهی دختر جوان شناسایی و دستگیر شد و مشخص شد که از 2 سال قبل با نقشه اخاذی از مرد جوان ثروتمند به دختر مورد علاقه او که 18 سال دارد نزدیک شده و رابطه دوستی با وی برقرار کرده بود.

سپس با ترفندهای مختلف از او خواسته بود که تصاویر خصوصی این مرد را برایش بفرستد تا در موقعیت مناسب، تهدید و اخاذی خود را آغاز کند.

این در حالی است که دختر 18 ساله ادعا می کند که از نقشه پگاه بی اطلاع بوده است و تحقیقات قضایی در شعبه هفتم بازپرسی دادسرای جنایی در این زمینه ادامه دارد تا ابعاد پنهان این ماجرا مشخص شود.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.