کد خبر : 20718 / /
/

وام 200 میلیونی | وثیقه وام 200 میلیونی | وام 200 میلیونی بدون ضامن شد

افرادی که برای تعمیر خانه خود کمبود نقدینگی دارند و مشتری بانک رفاه هستند، می‌توانند برای وام 200 میلیون تومانی تعمیرات مسکن درخواست بدهند. این وام در قالب عقد قرارداد جعاله به متقاضیان اعطا می‌شود.

افرادی که خواهان تعمیر مسکن با وام 200 میلیونی بانک رفاه هستند باید در یکی از شعب بانک رفاه سپرده قرض الحسنه داشته باشند. اشخاصی که خواهان وام 200 میلیونی هستند باید حداقل سه ماه میانگین حساب داشته باشند. ضمانت وام 200 میلیونی جعاله بانک رفاه برخلاف دیگر بانک‌ها به سند ملکی نیاز ندارد. متقاضیان وام 200 میلیونی باید سه ضامن رسمی معتبر به بانک ارائه دهند. حداکثر مدت زمان بازپرداخت وام 200 میلیونی 48 ماه و سود آن 18 درصد اعلام شده است.

وام 200 میلونی

با توجه به میزان وام، سود و مدت زمان بازپرداخت، هر قسط این تسهیلات 5 میلیون و 875 هزار تومان است. کل سود وام 81 میلیون و 999 هزار و 996 تومان و مجموع رقم تسهیلات و سود آن 282 میلیون و 59 هزار و 996 تومان خواهد بود.

بانک رفاه وام‌هایی برای ساخت، تعمیر، ازدواج و … به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می‌کند. براساس آمار روابط عمومی بانک رفاه، این مجموعه تنها در تیرماه سال جاری بالغ بر 838 میلیارد و 600 میلیون تومان وام قرض الحسنه ازدواج به متقاضیان واجد شرایط پرداخت کرد.

امکانات و ویژگی های وام 200 میلیونی

– تمامی مراحل از جمله ثبت درخواست، مراجعه به شعبه جهت دریافت تسهیلات و … از طریق پیامک به مشتری اطلاع رسانی می شود.

– مشتریان دارای رتبه اعتباری A در صورت احراز سایر شرایط می توانند تا سقف مبلغ ۲۰۰۰ میلیون ریال در قبال ضمانت خود (بدون معرفی شخص دیگری به عنوان ضامن)، از تسهیلات بهره مند شوند.

– تسهیلات با مبالغ بیشتر، در قبال ضمانت سایر اشخاص حائز شرایط یا سایر وثائق نظیر سپرده سرمایه گذاری بانک ملت قابل اعطا می باشد.

– تسهیلات فرابانک متناسب با رتبه اعتباری مشتری و ضامن (A، B، C و فاقد رتبه) توسط سامانه پیشنهاد می شود.

مراقبت از رتبه اعتباری که توسط شرکت مشاوره رتبه بندی اعتباری ایران محاسبه می شود، بسیار حائز اهمیت است در این خصوص در شرایط و مقررات فرابانک توضیح کافی ارائه شده است.

– مستندات درآمدی و اقلام اطلاعاتی که در سامانه فرابانک توسط مشتری بارگذاری و وارد می شود، توسط کارشناسان بانک بررسی و راستی آزمایی می شوند

سقف وام 200 میلیونی

مشتریانی که در تعهدات قبلی خود در شبکه بانکی خوش حساب بوده اند و اقساط وام های خود را به موقع پرداخت کرده اند و اگر ضمانت افراد دیگری را نموده اند آنها نیز اقساط خود را به موقع پرداخت کرده باشند و همچنین نسبت درآمد به بدهی آنها مطلوب باشد در رتبه A (ریسک خیلی کم) طبقه بندی می شوند و بقیه به ترتیب در رتبه B (ریسک کم) و C (ریسک متوسط) و افرادی که در سوابق قبلی خود بدحسابی کرده اند و خود یا لفرادی که ضمانت آنها را کرده اند دارای اقساط سررسید گذشته ٬ معوق یا مشکوک الوصول بوده اند در رتبه D (ریسک زیاد) و E (ریسک خیلی زیاد) طبقه بندی می شوند.

اشخاصی هم که قبلا زیاد از تسهیلات بانک ها استفاده نکرده اند و اطلاعات کافی در سیستم رتبه بندی ایرانیان ندارد در گروه (فاقد رتبه )قرار می گیرند. افراد فاقد رتبه شانس بیشتری نسبت به افراد گروه D و E جهت دریافت تسهیلات از بانک ها دارند.

بر این اساس در اجرای فاز دوم طرح فرابانک ملت مشتریان گروه A تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان وام با اقساط ۴۸ ماهه و سود ۱۸ درصد در قالب کارت اعتباری و عقد مرابحه دریافت می کنند. مشتریان گروه B تا سقف ۱۵۰ میلیون تومان وام و با اقساط ۳۶ ماهه با سود ۱۸ درصدی در قالب کارت اعتباری و عقد مرابحه دریافت می کنند. مشتریان گروه C و فاقد رتبه تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان با اقساط ۳۶ ماهه با سود ۱۸ درصدی در قالب کارت اعتباری و عقد مرابحه دریافت می کنند.

مراجعه به سامانه بانکداری اینترنتی

– ورود به سامانه بانکداری اینترنتی و انتخاب گزینه «تسهیلات فرابانک ملت» از منوی خدمات پیشنهادی یا قسمت خدمات در منوی تسهیلات

– مطالعه شرایط و مقررات

– انجام استعلام‌های لازم به صورت برخط

– چنانچه بر اساس محاسبات سامانه شرایط لازم احراز شود، تسهیلات مناسب با شرایط مشتری پیشنهاد می‌شود.

– در مرحله بعد متناسب با نوع تسهیلات انتخاب شده توسط مشتری، سایر اقلام اطلاعاتی و مدارک درخواست می شود.

به منظور ثبت درخواست، مطالعه و دقت در نکات و پیام های سامانه به ویژه مطالعه راهنمای مستند درآمدی هنگام بارگذاری مدارک بسیار حائز اهمیت است.

– در صورت پذیرش اقلام اطلاعاتی و مدارک بارگذاری شده، مشتری به مرحله تأیید درخواست می رسد و با تأیید آن، رسید ثبت درخواست ارائه می شود.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.