کد خبر : 20752 / /
/

حوادث | حوادث اجتماعی | حوادث تلخ

وقتی ۲برادر که از ۲سال قبل به اتهام قتل تحت تعقیب پلیس بودند در پایتخت دستگیر شدند، هنوز ردی از پدرشان که متهم سوم پرونده بود، وجود نداشت تا اینکه روز گذشته تیزهوشی بازپرس جنایی باعث دستگیری آخرین متهم این پرونده شد.

28آذر سال 99درگیری خونینی در بهشت سکینه کرج به پلیس اعلام شد و مأموران برای بررسی موضوع راهی آنجا شدند. درگیری در مراسم ختم فردی که به تازگی فوت شده رخ داده بود و آنطور که شاهدان می‌گفتند 2 برادر و پدرشان که از شرکت‌کنندگان در مراسم ترحیم بودند با فردی 48ساله به‌دلیل اختلافات قبلی درگیر شدند و در جریان این درگیری، مرد 48ساله با ضربات متعدد چاقو زخمی شد و به بیمارستان انتقال یافت. از طرفی پدر و 2پسرش نیز همزمان با این اتفاق گریختند و کسی از آنها خبر ندارد.

معرفی قاتلان

مرد مجروح در بیمارستان با مرگ دست و پنجه نرم می‌کرد و وقتی مأموران پلیس برای تحقیق نزد او رفتند، هویت 2 برادر و پدرشان که وی را زخمی کرده بودند، فاش کرد. او تنها توانست همین‌ها را به پلیس بگوید و بعد از هوش رفت و به‌رغم تلاش پزشکان جانش را از دست داد. در این شرایط گروهی از کارآگاهان جنایی کرج تحقیقات خود را برای بازداشت عاملان این جنایت آغاز کردند. درحالی‌که مقتول پیش از مرگ نام قاتلان را اعلام کرده بود، تحقیق از شاهدان نیز گفته‌های او را تأیید می‌کرد و این در حالی بود که هر 3 مظنون پرونده، محل زندگی خود را ترک کرده و متواری شده بودند. تحقیقات برای دستگیری آنها ادامه داشت تا اینکه بعد از گذشت حدود 2 سال، ردپای آنها در پایتخت به‌دست آمد. طبق اطلاعاتی که پلیس به‌دست آورده بود 2 برادر در یکی از محله‌های تهران زندگی مخفیانه‌ای را در پیش گرفته بودند که هر دوی آنها چند روز قبل با دستور قاضی محمد وهابی، بازپرس دادسرای جنایی تهران، در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.