کد خبر : 20849 / /
/

حوادث | حوادث اجتماعی | حوادث تلخ

2 زن شیشه‌ای که قصد داشتند پس از سرقت خانه همسایه این سرقت را به گردن مرد معتاد ساکن طبقه اول بیندازند با رسیدن صاحبخانه نقشه‌شان ناکام ماند و دستگیر شدند.

 چندی قبل زن جوانی با پلیس تماس گرفت و از سرقت خانه اش خبر داد. او گفت: شوهرم برای کار به شهرستان رفته و خودم هم برای دیدن خانواده‌ام از خانه بیرون رفته بودم. آخر شب که به خانه برگشتم به محض اینکه مقابل خانه‌ام در طبقه دوم ساختمان رسیدم با صحنه عجیبی مواجه شدم. وسایل خانه‌ام از مقابل در خانه تا طبقه سوم چیده شده بود. انگار کسی قصد داشت از طبقه دوم به سوم اسباب‌کشی کند. در حالی که شوکه شده بودم زنگ در خانه همسایه طبقه سوم را زدم اما کسی در را باز نکرد. با ناراحتی به طبقه دوم برگشتم تا وارد خانه‌ام شوم که ناگهان صدای دو زن را داخل خانه شنیدم. تازه آن موقع بود که متوجه شدم سارقان داخل خانه هستند.

به‌دنبال این تماس مأموران بلافاصله وارد عمل شده و با ورود به خانه شاکی دو زن جوان را دیدند که همچنان در حال جمع‌آوری وسایل خانه بودند.

گرانی مواد عامل سرقت از خانه زن همسایه

شاکی با دیدن یکی از زن‌ها گفت: این زن همسایه طبقه سوم همین ساختمان است. بنابراین متهمان بازداشت و به کلانتری منتقل شدند. یکی از آنها گفت: من از 5 سال قبل معتاد هستم و شیشه مصرف می‌کنم. مدتی قبل با مرد میانسالی که ۱۰ سال از خودم بزرگتر بود آشنا شدم و سال گذشته به عقد موقت او درآمدم. همزمان که به صیغه مهران درآمدم با دختری به نام سهیلا نیز آشنا شدم و با او مواد مصرف می‌کردم. البته یک بار ترک کردم اما بعد از مدتی دوباره به سمت مواد برگشتم.

او ادامه داد: سه سال است که ساکن این ساختمانم و از وضعیت و شرایط اهالی ساختمان با خبرم. می‌دانستم که شوهر مالباخته به مسافرت رفته است از طرفی شوهر صیغه‌ای‌ام و سهیلا بیشتر شب‌ها در خانه من بودند. در یکی از شب‌هایی که با هم نشسته بودیم صحبت از گرانی مواد و اینکه شرایط خیلی سخت شده است به میان آمد. دنبال راهی برای پیدا کردن پول بودیم که فکر سرقت از خانه زن همسایه به ذهنم رسید.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.