کد خبر : 21488 / /
/

حوادث | حوادث اجتماعی | حوادث تلخ

جانشین پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری ۳ نفر که با جعل عنوان پلیس از شهروندان اخاذی می‌کردند خبر داد.

سرهنگ «محمدقاسم طرهانی» گفت: در پی مراجعه چندین مال‌باخته به کلانتری ۱۶۱ ابوذر مبنی بر اخاذی و زورگیری تیم ۳ نفره با عنوان پلیس در محله ابوذر رسیدگی به موضوع و دستگیری سارقان در دستورکار تیمی از ماموران کلانتری این محل قرار گرفت و تحقیقات میدانی را آغاز کردند

وی با بیان اینکه ماموران در تحقیقات و پی‌جویی‌های انتظامی هویت و مخفیگاه متهمان را شناسایی کردند عنوان کرد: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد باند ۳ نفره متشکل از ۲ مرد و یک زن با شناسایی سوژه موردنظر و با همراه داشتن تجهیزات پلیسی اقدام به اخاذی از شهروندان به خصوص خانم‌ها می‌کنند که با اخذ مجوز قضایی به مخفیگاه متهمان مراجعه و در یک عملیات منسجم پلیسی هر ۳ متهم در محل دستگیر شدند.

جانشین پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: در بررسی اولیه از مخفیگاه متهمان انواع تجهیزات پلیسی کشف شد و متهمان در تحقیقات پلیسی به جرم خود و سرقت و زورگیری با جعل عنوان پلیس معترف که تاکنون ۳ مال‌باخته شناسایی شده‌اند.

سرهنگ طرهانی در پایان خاطرنشان کرد: تحقیقات پلیسی برای شناسایی مال‌باختگان و جرائم احتمالی متهمان ادامه دارد.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.