کد خبر : 11999 / /
/

قای امام وردی پیش از این هم پس از رسانه ای شدن خبر تجاوزش به دختران در شهریور 99 رسانه‌ها را به دلیل اطلاع‌رسانی درباره این مضوع تهدید به شکایت و برخورد کرده بود.

کیوان امام‌وردی وکیل شاکیان خود را بارها تهدید کرده است.

این در حالی است که آقای امام وردی پیش از این هم پس از رسانه ای شدن خبر تجاوزش به دختران در شهریور 99 رسانه‌ها را به دلیل اطلاع‌رسانی درباره این مضوع تهدید به شکایت و برخورد کرده بود.

خانم قوشه! براساس اخباری که به دست ما رسیده است کیوان امام وردی  و وکیل‌شان از شما به دلیل اطلاع‌رسانی در خصوص روند پرونده تجاوز شکایت کرده و شما را تهدید کرده‌اند، آیا این موضوع صحت دارد؟

بله! از طرف خود آقای امام و وکیل‌شان تهدید به شکایت شدم. وکیل آقای امام به بنده پیغام دادند که بابت اطلاع‌رسانی‌هایی که بنده در شبکه‌های مجازی از وضعیت پرونده ارائه می‌دهم از من شکایت می‌کنند.

خود آقای امام هم در جلسه دادگاهی که داشتیم این مضوع را صراحتاً اعلام کردند قاضی هم به ایشان گفت اگر لازم می‌بینید که شکایتی کنید، شکایت کنید اما این دادگاه، دادگاه رسیدگی به این موضوع نیست. ایشان قبلاً هم از روزنامه‌ها و رسانه‌ها هم بابت اطلاع رسانی در خصوص روند پرونده شکایت کرده بودند.

واکنش شما نسبت به اظهارات و ادعاهای آقای امام چه بود؟

ایشان به لحاظ قانونی حق دارد که از بنده شکایت کند. البته از لحاظ قانونی بنده نباید در این خصوص اطلاع‌رسانی می‌کردم و در قانون هم این کار بنده منع شده است منتهی من در این پرونده صرفاً وکیل نیستم بلکه یک جایگاه فعال حقوق زنان را هم دارم. بنده هیچوقت در خصوص جزئیات این پرونده چیزی را رسانه‌ای نکردم.

هرچند قانون‌گذار پیشبینی کرده است که نباید در خصوص این پرونده‌ها خبر و یا گزارشی از طرف وکیل روایت شود و بنده کاملًا به این موضوع آگاه بودم اما نگاه من فقط یک نگاه خشک وکالتی به این پرونده نیست به همین دلیل اگر شکایتی هم از بنده شود تبعات آن را می‌پذیرم.

روند پرونده آقای امام به کجا رسیده است؟

فعلاً فقط در خصوص کلیت ماجرا جلساتی برگزار شد که البته علی رغم مدارک و مستندات زیادی در پرونده وجود دارد، ایشان هیچکدام از اتهاماتی که بهش وارد شده بود را نپذیرفت و رسیدگی به جلسه آینده موکول شد. قرار بر این شد که در جلسه آینده با حضور کارشناس پلیس امنیت بیشتر به جزئیات بیشتر مدارکی که در پرونده وجود دارد، بررسی شود.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.