کد خبر : 12185 / /
/

پس از قهر دوباره رادوشوویچ از پرسپولیس و بازگشت به کرواسی، به نظر می رسد سفر او به کشورش بازگشتی به ایران ندارد

 

هواداران پرسپولیس از جانشین گلر کروات سرخ ها رونمایی کردند.

پس از قهر دوباره رادوشوویچ از پرسپولیس و بازگشت به کرواسی، به نظر می رسد سفر او به کشورش بازگشتی به ایران ندارد و باید جدایی رادو از پرسپولیس را تقریبا قطعی دانست. در چنین شرایطی معرفی جانشین او دغدغه ویژه ای برای سرخ ها محسوب می شود این در حالی است که با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی در حال حاضر امکان جذب گلر جدید برای پرسپولیس نیز وجود ندارد، مشکلاتی که دست مایه ای برای هواداران پرسپولیس در فضای مجازی شده و به طنز و شوخی به کادرفنی پرسپولیس پیشنهاد داده اند از وحید امیری به عنوان جانشین رادو و رقیب حامد لک درون دروازه بهره بگیرد.

وحید امیری در سال های اخیر با توجه به مشکلات پرسپولیس تقریبا در تمامی پست ها برای سرخ ها بازی کرده است و به همین دلیل به آچار فرانسه پرسپولیسی ها معروف شده است و حالا هواداران پرسپولیس به شوخی به یحیی گل محمدی پیشنهاد داده اند که روی امیری برای جانشینی رادو حساب کند!

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.