کد خبر : 12231 / /
/

سرهنگ فرشاد کاظمی جمعه در این خصوص گفت:‌ در پی وقوع یک فقره تیراندازی منتهی به قتل در بندر امام خمینی(ره) این شهرستان ، بلافاصله بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی و پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان ماهشهر از دستگیری قاتل و کشف سلاح کمتر از ۲۴ ساعت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ فرشاد کاظمی جمعه در این خصوص گفت:‌ در پی وقوع یک فقره تیراندازی منتهی به قتل در بندر امام خمینی(ره)  این شهرستان ، بلافاصله بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی و پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

  وی افزود: عوامل انتظامی و پلیس آگاهی پس از بررسی های تخصصی از صحنه جرم  ضاربان با هویت های معلوم را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی هر ۲ ضارب را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ماهشهر با بیان اینکه یکی از متهمین دستگیر شده در تحقیقات پلیس به قتل عمد با انگیزه موضوعات مالی اعتراف کرد ادامه داد: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ کاظمی تصریح کرد: از متهمان دستگیر شده یک قبضه سلاح کلاشینکف به کار گیری شده در قتل کشف و ضبط گردید.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.