کد خبر : 12306 / /
/

به موجب گزارش واصله مبنی بر برگزاری مراسم‌پارتی در یکی از باغ ویلا‌های منطقه گلمکان بلافاصله با دستور دادستانی و با حضور چندین اکیپ از ماموران انتظامی ۲۲زن ومرد که در حال پایکوبی ورقص بوده دستگیر و مقادیرزیادی مشروبات الکلی از آنان کشف وضبط گردید.

خلیل اله برزنونی دادستان عمومی و انقلاب گلبهار گفت: ۲۲زن و مرد که دریک مجلس پارتی مختلط در شب شهادت حضرت زهرا (س)، دریک باغ ویلا در گلمکان به رقص و پایکوبی پرداختند،دستگیر شدند.

 

 وی گفت: به موجب گزارش واصله مبنی بر برگزاری مراسم‌پارتی در یکی از باغ ویلا‌های منطقه گلمکان بلافاصله با دستور دادستانی و با حضور چندین اکیپ از ماموران انتظامی ۲۲زن ومرد که در حال پایکوبی ورقص بوده دستگیر و مقادیرزیادی مشروبات الکلی از آنان کشف وضبط گردید.

برزنونی گفت: در این مجلس لهو و لعب متهمان مبادرت به شرب خمر و رقص و پایکوبی کرده که با توجه به هنجارشکنی و نادیده گرفتن حرمت شب‌های سوگواری وایام دهه فاطمیه کلیه متهمان بازداشت و محل باغ ویلا نیز پلمپ گردید و یقینا اشد مجازات در انتظار متهمان خواهد بود.

دادستان عمومی و انقلاب گلبهار گفت: در مراقب از فرزندانشان بیشترکوشا باشند، چراکه ممکن است  افرادی در کمین انان بوده تا با هدف دایر کردن مراکز فساد و فحشا آنان را به دام انداخته و به  تباهی و فساد بکشانند.

وی گفت: سوءاستفاده کنندگان از جوانان این نوع افعال و رفتار‌های مجرمانه را  در پوششی ظاهرا متعارف و قانونی مانند برگزاری جشن تولد  انجام می‌دهند و عده‌ای را فریب داده و در  مجلس  پارتی مختلط دور هم جمع نموده و با فراهم ساختن ابزار لهو و لعب دیگران را نیز در ارتکاب جرایم مختلف از جمله شرب خمر، استعمال مواد مخدر و. مشارکت دهند.

برزنونی گفت: بهتر است  این نظارت‌ها به ویژه در زمانی که فرزندان  دور از خانه هستند تقویت شود.

وی گفت:دادستانی به عنوان مدعی العموم با هرگونه هنجارشکنی خصوصا با حرمت شکنان در ایام شهادت وایام حزن واندوه ائمه اطهار با شدت هرچه تمامتر برخورد خواهدکرد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.