کد خبر : 12309 / /
/

شریفی که در نقل و انتقالات ابتدای فصل از سایپا به عنوان یکی از استعدادهای جوان به جمع شاگردان یحیی گل محمدی اضافه شد چندان فرصت خودنمایی پیدا نکرد اما در دیدار برگشت مقابل گوای هند در لیگ قهرمانان آسیا خودش درخشید.

نمایش خوب محمد شریفی در دیدار مقابل تیم پیکان، لبخند رضایت را روی لبان یحیی گل محمدی نشاند.

سرمربی پرسپولیس پس از نارضایتی از عملکرد رضا اسدی، خرید پرسروصدای خودش را نیمکت نشین کرد.

در ادامه وقتی کمال کامیابی نیا در بازی با هوادار چند پاس اشتباه داد، یحیی گل محمدی به یاد پدیده جوان بوشهری افتاد؛ محمد شریفی!

شریفی که در نقل و انتقالات ابتدای فصل از سایپا به عنوان یکی از استعدادهای جوان به جمع شاگردان یحیی گل محمدی اضافه شد چندان فرصت خودنمایی پیدا نکرد اما در دیدار برگشت مقابل گوای هند در لیگ قهرمانان آسیا خودش درخشید. او که بعد از درخشش در تیم جوانان ایران مورد تمجید روزنامه گاردین انگلیس قرار گرفته بود و از وی به عنوان ۶۰ ستاره آینده دار فوتبال یاد شده بود، حالا توانسته است میخ خود را در پرسپولیس بکوبد.

یحیی گل محمدی تصمیم گرفته است از زوج محمد شریفی و میلاد سرلک در دیدارهای حساس بعدی استفاده کند و این بهترین فرصت برای پدیده بوشهری است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.