کد خبر : 12374 / /
/

چند روز پیش رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص پرونده بازیکن گابنی گل گهر اعلام و این تیم سیرجانی در سه بازی مقابل استقلال، سپاهان و پیکان ۳ بر صفر بازنده شد.

شنیده‌ها حکایت از آن دارد که یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس با اعلام خبر برگرداندن رأی کمیته انضباطی در مورد گل گهر توسط استیناف، اردوی سرخپوشان را تکان داد!

 

چند روز پیش رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص پرونده بازیکن گابنی گل گهر اعلام و این تیم سیرجانی در سه بازی مقابل استقلال، سپاهان و پیکان ۳ بر صفر بازنده شد.

حکمی که بیش از همه (پس از گل گهر سیرجان) اعتراض پرسپولیس و هواداران این تیم را به دنبال داشت.

باشگاه گل‌گهر که اصلا این رای را قبول ندارد، پرونده را به کمیته استیناف برد وحالا امیدوار است رای کمیته انضباطی در این مرحله تغییر پیدا کند چون دفاعیاتی را به کمیته انضباطی ارائه داده که اصلا مورد توجه قرار نگرفته است!

باشگاه گل‌گهر معتقد است رای باید از زمانی اجرا شود که غیرمجاز بودن بازیکن محرز شده، یعنی نتایج بازی‌های گذشته و در زمانی که هیچکس از ماجرا اطلاع نداشته نباید ۳ بر صفر اعلام شود چون در آن زمان غیرمجاز بودن بازیکن احراز نشده بود و باطل نشدن کارت بازیکن هم به همین خاطر بوده است. به همین دلیل از زمان احراز غیر مجاز بودن بازیکن باید این اتفاق بیفتد.

در خصوص تشخیص پلیس فتا مبنی بر غیر واقعی و جعلی بودن مدارک و مستندات نیز باشگاه گل گهر خودش را در این ماجرا دخیل نمی‌داند چون ارتباط مستقیم فدراسیون فوتبال گابن با فدراسیون فوتبال کشورمان بوده و جعلی بودن یا نبودن آن ارتباطی به باشگاه ندارد. ضمن اینکه تایید مدارک هم بر عهده فدراسیون قرار داشته است.

مسئول پرسپولیسی که در اردوی این تیم خبر شکسته شدن حکم کمیته انضباطی توسط کمیته استیناف را به مربیان و بازیکنان این تیم داد ظاهرا خبرهایی از فدراسیون فوتبال شنیده بود!

پرسپولیسی‌ها حالا امیدوارند همان طور که فصل گذشته کمیته استیناف فدراسیون فوتبال رأی کمیته انضباطی در خصوص بازی جنجالی سایپا و پیکان را بازگردانده بود همان تصمیم را درخصوص پرونده گل گهر سیرجان بگیرد.

فصل گذشته کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با رسیدگی به پرونده شکایت سایپا از پیکان به خاطر استفاده از شش بازیکن تعویضی در جریان مسابقه دو تیم حکم سنگین ۳ بر صفر را صادر کرد.

آن زمان حکم کمیته انضباطی سر و صدای زیادی به پا کرد. علاوه بر اعتراض تند نساجی و ذوب‌اهن به عنوان دو رقیب سایپا برای بقا در لیگ برتر، پیکان هم به طور رسمی اعتراض خود به حکم را نشان داد و اعلام کرد ناظر مسابقه و مسئولان برگزاری آن دیدار باید جلوی تعویض ششم را بگیرند تا پرونده به کمیته استیناف رفت.

در نهایت و بعد از کش و قوس‌های فراوان استیناف حکم خود را در این خصوص صادر و ضمن رد شکایت باشگاه سایپا نتیجه بازی را به همان پیروزی دو بر یک پیکان در مسابقه برگرداند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.