کد خبر : 12381 / /
/

رمربی پرسپولیس تابستان گذشته و پیش از شروع لیگ بیست و یکم نیز با پیام نیازمند مذاکره کرده و این موضوع به گوش حامد لک رسیده بود!

 

 

یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی حذفی تیمش برابر ویستا توربین درخصوص احتمال جذب پیام نیازمند در نیم فصل و اینکه گفته می‌شود سپاهان هم این بازیکن را می‌خواهد، گفت: «الان زمان صحبت کردن درباره نقل و انتقالات نیست و خیلی زود است در این مورد حرف بزنیم. نمی‌دانم چرا این گمانه‌زنی ها آنقدر زود شروع شده اما تاکنون صحبتی با پیام که دروازه‌بان واقعا بزرگی است و در لیگ ما ثابت شده نداشتیم. فرصت برای نقل و انتقالات زیاد است و ۶ هفته تا پایان نیم فصل اول زمان مانده است. اکنون در کوران مسابقات هستیم و به خودمان اجازه نمی‌دهیم در حال حاضر وارد نقل و انتقالات شویم زیرا تمرکز برای تیم ما و بازیکنان برای اینکه عملکرد خوبی داشته باشند واقعا مهم است.»

این درحالیست که سرمربی پرسپولیس تابستان گذشته و پیش از شروع لیگ بیست و یکم نیز با پیام نیازمند مذاکره کرده و این موضوع به گوش حامد لک رسیده بود!

پیام نیازمند

پیام نیازمند دروازه‌بان فصل قبل تیم فوتبال سپاهان و تیم ملی فوتبال ایران به پیشنهاد پرسپولیسی ها جواب منفی داد و به صورت رسمی به پورتیموننزه پرتغال پیوست تا جدیدترین گلر لژیونر فوتبال ایران در لیگ پرتغال لقب گیرد.

این دروازه‌بان ایرانی که از چند تیم خارجی از جمله چند تیم از لهستان و ترکیه نیز پیشنهاد داشت، تصمیم به حضور در لیگ پرتغال گرفت و پورتیموننزه را انتخاب کرد تا راهی این تیم شود. حالا شنیده می‌شود پیام نیازمند شرایط چندان خوبی در پورتیموننزه نداشته و شاید تصمیم به بازگشت بگیرد.

تکذیب مصلحتی مذاکره پرسپولیس با ستاره تیم ملی/ یحیی تابستان هم این سپاهانی را می‌خواست

بوژیدار رادوشویچ گلر کروات پرسپولیس، ایران را به مقصد کشورش ترک کرده و بعید است دوباره به تهران بازگردد. درحال حاضر مدافع عنوان قهرمانی فقط حامد لک را به عنوان دروازه‌بان با تجربه و قابل اعتماد در اختیار دارد و یحیی گل محمدی نیز این موضوع را به خوبی می‌داند.

تأیید مذاکره با پیام نیازمند یا رشید مظاهری آن هم به قول سرمربی پرسپولیس در فاصله ۶ هفته مانده به نیم فصل منطقی نبوده و می‌تواند تأثیر مخربی روی روحیه حامد لک داشته باشد، بنابراین بهترین تصمیم تکذیب همه چیز بود!

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.