کد خبر : 12404 / /
/

مهدی محمدپور افزود: تمامی مقاطع تحصیلی شهرستان ارومیه اعم از نواحی یک و ۲ و مناطق انزل، نازلو، سیلوانا و صومای برادوست تعطیل بوده و آموزش دانش آموزان به صورت غیرحضوری خواهد بود.

 

رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: با توجه به برودت هوا و بارش برف و احتمال یخبندان، آموزش حضوری در تمامی مدارس شهرستان ارومیه در روز سه شنبه تعطیل است.

مهدی محمدپور افزود: تمامی مقاطع  تحصیلی  شهرستان ارومیه اعم از  نواحی یک و ۲ و مناطق انزل، نازلو، سیلوانا و صومای برادوست تعطیل بوده و آموزش دانش آموزان به صورت غیرحضوری خواهد بود.

وی ادامه داد: آموزش در سایر مناطق طبق روال هفته های قبل ادامه دارد و در صورت تعطیلی از طریق سایت اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان و رسانه ها اطلاع رسانی می شود.

از بعد از ظهر روز دوشنبه بارش برف و باران آذربایجان غربی را فرا گرفته و این بارش ها در جنوب و مرکز استان بیشتر از سایر مناطق گزارش شده است.

آموزش در استان نیز از ابتدای مهرماه به صورت ترکیبی بوده که این روند همچنان در مناطق ۲۴ گانه پیگیری می شود.

آذربایجان غربی دارای ۶۴۵ هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی است، این تعداد در پنج هزار و ۲۰۰ مدرسه تحصیل می کنند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.