کد خبر : 12415 / /
/

پیش از این سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که هرگونه افزایش قیمت نان در کشور غیرقانونی است

قیمت جدید نان در بازار اعلام شد. پیش از این سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرده بود هرگونه افزایش قیمت نان در کشور غیرقانونی است.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت انواع نان در بازار به شرح زیر است:

پیش از این سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که هرگونه افزایش قیمت نان در کشور غیرقانونی است.

در اطلاعیه سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان با اشاره به اعلام قیمت ۲۵ قلم کالای اساسی توسط وزارت جهادکشاورزی از جمله انواع نان آمده است: بر اساس دستورالعمل‌ها و ضوابط تدوین شده قبل، هرگونه تغییر در قیمت نان پیش از این به کارگروه‌های استانی گندم آرد و نان با ریاست استانداران سراسر کشور واگذار شده و قیمت‌های اعلامی اخیر توسط وزارت جهاد کشاورزی صرفاً مربوط به شهر تهران است که پیش از این در کارگروه استانی مصوب شده و ارتباطی به سایر استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور ندارد.

در ادامه آمده است: قیمت‌های اعلامی شهر تهران نیز پیش از این، در کارگروه گندم آرد و نان استان تهران مصوب شده و در حال اجرا است و باید رعایت شود و هیچ افزایشی نباید صورت گیرد. بازرسان سازمان‌های جهاد کشاورزی، وزارت صمت و اتاق اصناف سراسر کشور مکلفند با هرگونه افزایش قیمت انواع نان برخورد قانونی داشته باشند و پرونده تخلف را در اسرع وقت به شعب سازمان تعزیرات حکومتی ارسال کنند.( ایرنا )

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.