کد خبر : 12481 / /
/

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس نیز پس از پیروزی ۴ برصفر تیمش مقابل ویستا توربین و صعود به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی در این خصوص گفت: متأسفانه وحدت هنانوف بازیکن تاجیک ما مصدوم شده و تا نیم فصل به بازی‌ها نمی‌رسد!

در آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پیش از دیدار برابر ویستاتوربین، وحدت هنانوف از ناحیه پا دچار مصدومیت شد و محل تمرین را ترک کرد.

 یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس نیز پس از پیروزی ۴ برصفر تیمش مقابل ویستا توربین و صعود به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی در این خصوص گفت: متأسفانه وحدت هنانوف بازیکن تاجیک ما مصدوم شده و تا نیم فصل به بازی‌ها نمی‌رسد!

خبری تلخ و ناگوار برای یک بازیکن ۲۱ ساله که با امید و آرزوی فراوان به ایران آمد اما...

وحدت هنانوف بیش از یک ماه فقط تمرین کرد و انتظار کشید و درست یک روز پیش از باز شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس مصدوم شد و حالا باید پای مصدوم خودش را به تیغ جراحان بسپارد!

اما شاید برای خیلی‌ها این پرسش به وجود آمده باشد که اصل ماجرا چه بوده و وحدت هنانوف چگونه مصدوم شده است؟ برخی رسانه‌ها به اشتباه نوشتند که بازیکن تاجیک به خاطر تکل یکی از همبازیانش مصدوم شده یا یکسری نیز نوشتند او بدون هیچ برخوردی به زمین افتاده و آسیب دیده است!

این درحالیست که شنیدیم دلیل اصلی مصدومیت وحدت هنانوف برخورد با عیسی آل کثیر بوده است. مدافع تاجیک درآخرین تمرین تیمش پیش از بازی حذفی مقابل ویستا توربین، مربیان پرسپولیس مشغول کار ایستگاهی و مرور دستورات تاکتیکی خود بودند که روی یک توپ بلند، وحدت هنانوف و عیسی آل کثیر به هوا برخاستند و هنگام فرود، استوک مهاجم پرسپولیس پای مدافع تاجیک را به شکل دلخراشی پاره کرد!

وحدت هنانوف دیگر نتوانست به تمرین ادامه دهد اما خیلی خیلی شانس آورد استوک عیسی آل کثیر به بالای قوزک پایش خورد و فقط عضله را پاره کرد. اگر این برخورد باعث آسیب دیدن تاندون یا عصب پای مدافع تاجیک می‌شد چه بسا وحدت هنانوف کل لیگ بیست و یکم را از دست می‌داد!

به هر روی به رغم خوش بینی دکتر حقیقت پزشک پرسپولیس که زمان بازگشت هنانوف به تمرینات گروهی و پا به توپ شدن او را ۳ هفته خوانده است اما باید بیشتر حرف‌های یحیی گل محمدی را باور کرد.

سرمربی پرسپولیس نمی‌تواند تا نیم فصل روی این خرید خارجی خود حساب باز کند و منتظر باشد هنانوف این مصدومیت را پشت سر بگذارد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.