کد خبر : 12485 / /
/

طی روزهای اخیر و بعد از جدایی رادوشویچ از پرسپولیس بحث جذب یک دروازه‌بان مطمئن به دغدغه اصلی یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس تبدیل شده است.

گزینه اصلی سرخ‌ها در نقل و انتقالات زمستانی احتمالا قید بازگشت به فوتبال ایران را خواهد زد.

طی روزهای اخیر و بعد از جدایی رادوشویچ از پرسپولیس بحث جذب یک دروازه‌بان مطمئن به دغدغه اصلی یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس تبدیل شده است. در این میان مهم ترین گزینه مطرح شده پیام نیازمند دروازه بان فعلی پورتیموننزه پرتغال است. گلری که یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل ویستا توربین هم جذب او را رد نکرد و این موضوع را به نقل و انتقالات نیم فصل ارجاع داد.

با این همه اما درخشش غیرمنتظره نیازمند در ترکیب این تیم پرتغالی حالا شرایط را برای جذب او سخت کرده است. گفته می‌شد نیازمند به دلیل نیمکت نشینی قصد جدایی از این تیم پرتغالی را دارد اما حضور ثابت او در دیدار جام حذفی و عملکرد فوق‌العاده اش حالا او را از دسترس یحیی گل محمدی و پرسپولیس خارج کرده است. باید منتظر ماند و دید سرمربی پورتیموننزه در ادامه فصل باز هم به گلر ایرانی خود اعتماد خواهد کرد یا نه. با این همه به نظر می‌رسد حالا روحیه نیازمند برای تداوم حضورش در لیگ پرتغال بالاتر رفته است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.