کد خبر : 12525 / /
/

عکس بازیگران| اخبار بازیگران| بازیگران ایرانی| عکس بازیگران ایرانی| بازیگران معروف ایرانی

مهران غفوریان دوست داشتنی در استانبول سر ظبط آخرین قسمتهای سریال نیسان آبی

مهران غفوریان بازیگر، مجری و کارگردان مشهور کشور است. مهران غفوریان در رشته نقاشی تحصیل کرده است. مهران غفوریان از سال 1376 وارد دنیای سینما و تلویزیون شد. مهران غفوریان با ساخت سریال زیر آسمان شهر بـه شهرت رسید. مهران غفوریان اکنون یکی از محبوب ترین چهره های کمدی در ایران می باشد. در ادامه این مطلب بطور کامل با مهران غفوریان آشنا میشویم.

مهران غفوریان متولد: 3 / 6 / 1353 می باشد

مهران غفوریان

معرفی کوتاه مهران غفوریان

مهران غفوریان «زاده ۱۳۵۳ تهران» بازیگر، کارگردان و نویسنده ایرانی سینما و تلویزیون اسـت. در خیابان مولوی تهران بدنیا آمد و بزرگ شده تهرانسر و محله دریاست.

پدرش تهرانی و مادرش تبریزی اسـت. یک برادر بنام مهدی دارد کـه از او ۵ سال بزرگ تر اسـت و آهنگسازی میکند. سال ۱۳۷۳ سال وارد دانشگاه شد ودر رشته نقاشی بـه ادامه تحصیل پرداخت.

 مهران غفوریان و آغاز فعالیت هنری

بازیگری رابا مجموعه طنز جنگ ۳۹، داریوش کاردان آغاز کرد. و خیلی زود بـه جرگه کارگردانان تلویزیونی پیوست. از سال ۱۳۷۶ بود کـه برنامه گلها را ساخت و پس ازآن حرف تـو حرف، سپس در برنامه ۱۳۷۷، با مهران مدیری هم بازی شد.

سپس این چند نفر را کارگردانی کرد و ساخت کـه در میان مردم بنام هژیرها مشهور شده بود. بعد ازآن هم، زیر آسمان شهر را کارگردانی کرد و ساخت کـه آغازی شد برای پخش هر شب سریالها در تلویزیون.

مهران غفوریان

مهران غفوریان و رسیدن به اوج با زیر آسمان شهر

در نخستین سال از دهه 80 بود کـه مهران غفوریان با ساخت سریال زیر آسمان شهر و خلق کاراکترهای محبوبی مثل: خشایار مستوفی و بهروز خالی بند بـه موفقیت و شهرت بالایی دست یافت. حمید لولایی، یوسف تیموری، نصرالله رادش، پرستو صالحی و… با بازی دراین سریال پربیننده بـه چهره های شناخته شده ای تبدیل شدند.

مهران غفوریان

ازدواج و همسر مهران غفوریان

مهران غفوریان با آرزو غفوریان ازدواج کرده و حاصل این پیوند دختری بنام هانا اسـت.

اینستاگرام مهران غفوریان

در حال حاضر مهران غفوریان هیچ صفحه ای در شبکه اجتماعی اینستاگرام ندارد، پیج های زیادی با نام او در حال فعالیت می باشند کـه هیچکدام متعلق بـه او نمی باشند. همسر وی، آرزو غفوریان در پیج اینستاگرام خود تایید کرده کـه مهران و دخترش هانا هیچ صفحه ای در اینستاگرام ندارند و اگر پیجی از جانب او ساخته شود از صفحه همسرش اطلاع رسانی می شود.

دوست داشتم دخترم «هانا» در ایران متولد شود.

مهران غفوریان در گفتگو با تی وی پلاس در جواب بـه این کـه چرا مانند اکثر سلبریتی ها دخترش در بیرون از کشور متولد نشده گفت: مـن و همسرم هردو دوست داشتیم فرزندمان در ایران متولد شود. شرایط و امکانات رفتن بـه کشور هـای خارجی را داریم اما خب مـا دوست نداشتیم.

مهران غفوریان

مهران غفوریان در خندوانه

غفوریان سال ۱۳۹۴ ودر جریان مسابقات خنداننده برتر در برنامه خندوانه، توانست بـه مرحله فینال راه پیدا کند و همراه با امیر مهدی ژوله جایگاه اول را ازآن خود نماید.

قهر مهران غفوریان با خندوانه و رامبد جوان

اما درسال 1397: در مرحله اول از مسابقه ادابازی در خندوانه، مهران غفوریان باید با نقاشی بـه هم تیمی اش بنفشه خواه عبارت «همه ی کاره و هیچ کاره» را میرساند. خلاصه نتوانست و غفوریان و بنفشه خواه باختند. در گفتگوی بعد از مسابقه مهران غفوریان رو بـه دوربین خندوانه گفت کـه دیگر در مسابقه ادابازی شرکت نمی کند و بـه نوعی با برنامه رامبد قهر کرد.

برنامه اعجوبه ها مهران غفوریان در قامت مجری

مهران غفوریان مجری برنامه استعدادیابی اعجوبه ها می‌باشد. او شخصیت شوخ‌طبعی دارد و استفاده از این وجه شخصیتش چـه در ارتباط با شرکت‌کنندگان و چـه در ارتباط با تماشاگران، باعث شده مخاطب شاهد لحظات بامزه‌ای در برنامه باشد. غفوریان در ارتباط برقرار کردن با کودکان هم موفق اسـت و گفت‌ و گوی خوبی میان آن‌ها شکل میگیرد.

ماجرای لاغری مهران غفوریان

او درمورد تغییر ظاهری و لاغری چشمگیر خود گفت: از آنجایی کـه مفصل ران مـن از بین رفته اسـت، وزن زیاد برای درد پاهایم بد اسـت و دکتر می گوید باید ٢٠ تا ٣٠ کیلو وزنم را کاهش دهم اما این مقدار کاهش وزن کار سهولت نیست. مـن یک‌بار بـه تصمیم خودم جراحی زیبایی لاغری انجام دادم کـه بیشتر سایز مـن کم شد تا وزن اما در کل مـن زیاد غذا نمی‌خورم.

مصاحبه ای خواندنی با مهران غفوریان

مهران غفوریان چند سالی اسـت که دیگر تجربه بازی و کارگردانی جدیدی ندارد اما اکنون حدود 2 سال اسـت که با آثار سعید آقاخانی و رامین ناصر نصیر در تلویزیون بـه نقطه اوج خود رسیده اسـت.

مهران غفوریان در خانواده ای هنرمند متولد شدم

مـا خانوادگی در عرصه هنر فعالیت داریم. پدر خدا بیامرزم نقاشی می کرد . مـن هم از زمان کودکی بـه دستیاری و شاگردی ایشان پرداختم. بعد از چندین سال کار نقاشی، بـه حرفه بازیگری علاقه مند شدم و این علاقه منجر بـه بازیگری و کارگردانی ام شد. مهدی برادرم هم کارهای هنری از جمله خوانندگی انجام می‌دهد و مادر عزیزم هم خانه داری و آشپزی هنری غیرقابل وصف دارد.عکس زیر مربوز به مهران غفوراین و مادرش است.

خصوصیات شخصی مهران غفوریان

مـن برخلاف شخصیت هایی که در بازی می کنم، خیلی جدی ام ودر زمان کار با جدیت تمام کارهایم را دنبال می کنم . کسانی که با مـن کار کرده اند از خصوصیات اخلاقی مـن با خبر هستند ولی در کل سعی می کنم هر کاری را در زمان خودش انجام دهم.

راه حل مشکلات مردم از نظر مهران غفوریان

مشکلات مردم با صداقت درست می شود. کسی که صداقت در زندگی اش وجود نداشته باشد با مشکلات زیادی روبه رو می شود. اما کسی که با صداقت زندگی اش را بچرخاند مشکلی در زندگی اش بـه وجود نخواهد آمد.

چـه نقشی بازی میکنم و بـه چـه شرطی

زمانی که کاری بـه مـن پیشنهاد می شود نخستین شرط مـن برای حضور در آن فبلم یا سریال، فیلم نامه و کارگردان خوب اسـت. اگر این امکانات فراهم شود با کمال میل نقش را می پذیرم و بازی می کنم.

برخورد مهران غفوریان با مردم

مردم ایران مردمان هنرمندی هستند و همیشه بـه مـا لطف دارند مـا را که در خیابان یا مکان های عمومی می‌بینند استقبال می کنند و محبت خودشان را از مـا دریغ نمی کنند. آرزو می کنم که بتوانم با کارهایی که انجام میدهم گوشه ای از محبت های مردم را جبران کنم.

ساخت سریالی برای دغدغه های جوانان

متاسفانه مـن هرروز جوانان زیادی رابه چشم میبینم کـه وقتشان هرز می رود و اتلاف میشود و زندگی‌شان در مسایل خیلی کوچک و کم ارزشی مثل کار با موبایل، کامپیوتر، مهمانی رفتن و چرخیدن با اتومبیل در خیابان‌ها و آهنگ گوش دادن خلاصه می شود.

فرض کنیم اگر زندگی یک دختر خانمی با این مسایل کم ارزش و بیهوده سپری شود، فردا این دختر چگونه می تواند بعنوان یک مادر و یا یک همسر ایده‌آل در زندگی ایفای نقش کند. یا یک پسر چطور می تواند فرد موثری در جامعه باشد و حرفه‌ای یاد بگیرد و زندگی آینده خود و خانواده‌اش را تامین کند.

کمدی باید واقعی باشد، هر طنزی، طنز نیست!

بنظر مـن طنز درست، طنزی اسـت کـه بازتابی از مسایل واقعی در آن وجود داشته باشد. البته همین فضا ایجاد کردن هم باید با خلاقیت باشد. اخیرا فیلمی را دیدم کـه در آن ناصرالدین شاه قاجار با یک موبایل بازی میکرد و یک خانم قاجار هدفن داشت و یکیدیگر لپتاپ و…

خلاصه با این چیزها سعی کرده بودند طنز بسازند. مـا باید روی یک موضوعی کار کنیم کـه درست باشد، بعنوان مثال گوشی اپل دست یک فرد قدیمی میـــخواهد چـه موقعیت کمدی ایجاد کند؟ دیدم کـه انها بوسیله مترو از تهران قدیم بـه تهران جدید می آیند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.