کد خبر : 12556 / /
/

عکس بازیگران| اخبار بازیگران| بازیگران ایرانی| عکس بازیگران ایرانی| بازیگران معروف ایرانی

نرگس محمدی این عکس را منتشر کرد.

نرگس محمدی با انتشار عکس زیر تولد دوستش را تبریک گفت. نرگس محمدی در این عکس بدون مانتو و پوشش متعارف زنان ایرانی ظاهر شده است. نرگس محمدی با علی اوجی ازدواج کرده است. نرگس محمدی فرزند ندارد. نرگس محمدی از جمله بازیگران کم حاشیه است که با سریال ستایش به شهرت رسید.

نرگس محمدی

نرگس محمدی و ماجرای ازدواجش

علی اوجی در حرم امام رضا از نرگس محمدی خواستگاری کرد و آنها در اردیبهشت ۹۶ با هم ازدواج کردند.

 

همسر نرگس محمدی کیست؟

زاده (۱۷ اسفند ۱۳۶۲ تهران)، بازیگر نویسنده، کارگردان، تهیه‌کننده موسیقی و استندآپ کمدین است. وی همچنین همسر نرگس محمدی بازیگر ایرانی است.  پدرش حسن اوجى، خطاط  و هنرمند شهیر ایرانى است. علی اوجی از سال ۱۳۷۵ وارد عرصه هنری شده و سال ها به عنوان یکی از خوش فکرترین و معتبرترین تهیه کننده های موسیقی شناخته و تهیه کنندگی بسیاری از آلبوم های خواننده های سرشناس ایرانی از جمله رضا یزدانی را داشته است.

علی اوجی با بازی در مجموعه تلویزیونی پژمان وارد عرصه بازیگری شد. وی با دعوت مهران مدیری برای بازی در مجموعه “شوخی کردم”  نشان داد که در بازیگری نیز استعداد داشته و حرف های بسیاری برای گفتن دارد؛ در نتیجه نقش او در سریال “در حاشیه” مهران مدیری پر رنگ تر شد. اخیراً نیز به عنوان یکی از استندآپ کمدین های برنامه طنز خندوانه به کارگردانی رامبد جوان حضور یافت.

نرگس محمدی

 نرگس محمدی و علی اوجی| گفتگو

چه زمانی جدی شد؟

نرگس: همان دفعه اولی که علی را دیدم، به این نتیجه رسیدم که می‌توانیم زوج خوبی باشیم.

علی: دفعه اولی که در زندگی‌ات من را دیدی؟!

نرگس: نه همان دفعه اولی که با هم کار کردیم.

علی: پس آذرماه سال گذشته بود. (خنده)

نرگس: همان اولین دفعه‌ای که علی به من پیشنهاد ازدواج داد، پذیرفتم.

نرگس: بزرگ‌ترین خصوصیت علی برای من این بود که خودش هنرمند است و هنر را می‌شناسد و برای من یک امتیاز مهم بود که همسرم در این حرفه باشد. جز این موضوع هم اخلاق علی بسیار خوب است؛ چراکه نه عصبانی می‌شود، نه ناراحتی ایجاد می‌کند، نه بددهن است و فکر می‌کنم هرکدام از این خصوصیات می‌تواند برای ایجاد یک زندگی مشترک مهم باشد، چه برسد به همه آن‌ها.

علی: به نظرم برای کسی که در کارهای هنری فعالیت دارد، هنرمند‌بودن همسر خیلی مهم است؛ چون این شغل را درک می‌کند و از همه‌چیز آن باخبر است؛ اما فارغ از این موضوع، اولین خصوصیت نرگس که خیلی من را جذب کرد، این بود که خود واقعی‌اش بود و اهل اداواصول نبود. صاف و زلال است و اصلا دروغ نمی‌گوید که این خودش خیلی اتفاق ویژه‌ای است. به‌علاوه این که آدمی است که با او خوش می‌گذرد و می‌شود ساعت‌ها بدون هیچ دلیل بزرگی بخندی و قهقهه بزنی. اهل سفر است و من هم اهل سفر هستم. دست‌پخت نرگس واقعا خوب است. البته من شکمو نیستم، ولی از غذای خوب لذت می‌برم. نرگس یک کدبانوی تمام‌عیار است.

نرگس: جالب است بدانید که وقتی من و علی تصمیم به ازدواج گرفتیم، همه دوستان و اطرافیان‌مان می‌گفتند «چقدر شبیه هم هستید». بعدا که می‌نشستیم و با هم راجع‌به مسائل ریز و خصوصیات‌مان صحبت می‌کردیم، می‌دیدیم چقدر در نظرات و انتخاب‌های‌مان شبیه هم هستیم و اشتراک داریم.

نرگس محمدی و عدم ظاهرسازی در بازیگری

نرگس: خوشبختانه شغل ما طوری است که با همه کارها فرق دارد. شاید بشود در کارها و جاهای دیگر ظاهرسازی کرد، ولی در بازیگری این اتفاق غیرممکن است. همه ما همکارها، همدیگر را می‌شناسیم و می‌دانیم که کدام‌یک چه اخلاق‌های خوب و چه اخلاق‌های بدی دارد و وقتی شما چندماه با یک نفر همکار هستید و او را دائم می‌بینید، به‌خوبی او را می‌شناسید. من تابه‌حال ندیده‌ام که کسی راجع‌به علی بدگویی کند. نوع کار ما طوری است که معمولا ویژگی‌های بد همدیگر را بیشتر می‌بینیم، ولی درباره علی من هرگز ندیده‌ام کسی چیز بدی از او بگوید.

نرگس محمدی

عدم ورود به حواشی…!

نرگس: عکس‌های عقدمان که پخش شد، هرچند خودمان این اتفاق را دوست نداشتیم، حسی را که از مردم گرفتم، دقیقا شبیه همان حسی بود که در ابتدای معروف‌شدن داشتم. این‌قدر مردم به من تبریک گفتند که نمی‌دانستم باید چه کاری انجام دهم. البته گهگاه کامنت‌های بد هم داشتیم که طبیعی است و برای همه وجود دارد و از ابتدا هم این موضوع را می‌دانستیم که ممکن است حواشی این‌چنینی هم برای‌مان پیش بیاید، ولی…

علی: ولی الان را دیدیم.

نرگس: دقیقا… الان را دیدیم که با هم شاد و خوشبخت هستیم. متأسفانه این روزها بزرگ‌ترین نکته‌ای که در بعضی از زندگی‌ها می‌بینم، این است که با هم خوشحال نیستند و جاهایی اجبارهایی وجود دارد برای این که با هم زندگی کنند. ولی خوشبختانه ما با هم شاد و خوشحال هستیم که این بزرگ‌ترین اتفاق زندگی‌مان است. امیدوارم تا پایان هم این خصوصیت در زندگی‌مان حفظ شود.

علی: من خیلی از مردم بابت تبریک‌هایی که گفتند، ممنون هستم. انرژی خیلی خوبی به ما دادند و با آن‌ها به ما خیلی خوش گذشت. عکس‌العمل بد و کامنت بد خیلی کم داشتیم و بیشتر گیرهایی که می‌دادند به ریش من بود (خنده)! که قطعا باید به ذهن‌شان می‌رسید که چون من بازیگر هستم، این ریش بخشی از گریم من است. ولی واقعا کامنت‌های بد و آزاردهنده نداشتیم.

عکس‌های عقدمان را هم واقعا دوست نداشتیم منتشر شود و با هم قرار گذاشته بودیم که اعلام نکنیم تا وارد حاشیه نشویم تا خودش اتفاق بیفتد. من کانادا بودم که دیدم عکس‌های عقدمان در اینستاگرام منتشرشده و یکی از بستگان زحمتش را کشیده بود که به‌زودی او را پیداکرده و به سزای اعمالش می‌رسانیم (خنده)؛ اما نکته این‌جا بود که من و رضا یزدانی در ونکوور کانادا بودیم و سوار تله‌کابین به قله کوه می‌رفتیم که یک خانم و آقا در کابین دیگری از کنارمان رد شدند و گفتند «تبریک، تبریک». من گفتم خدایا این‌ها چرا تبریک می‌گویند (خنده) و از این‌جا متوجه شدم که عکس‌های عقدمان منتشر شده است. مردم هرجایی و به هر وسیله‌ای لطف خود را به ما نشان دادند و خیلی ممنون هستم که با دعای خیرشان، زندگی‌مان را شروع کردیم و ما هم سعی می‌کنیم که هنرمندان خوبی برای‌شان باشیم.

نرگس: قول می‌دهیم فیلم‌های خوبی برای‌شان بازی کنیم. (خنده)

نرگس محمدی

اعتراف نرگس محمدی به دزدی با رو کردن سند

نرگس محمدی بازیگری که با سریال ستایش در بین مردم به محبوبیت رسید صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی درباره یک دزدی به روز کرد . این بازیگر جوان کشورمان که به تازگی با علی اوجی ازدواج کرده است با انتشار اسناد این دزدی پرده از یک راز مهم در زندگی اش برداشت.نرگس محمدی

نرگس محمدی با انتشار این عکس نوشت:

اسناد دزدی نرگس محمدی در اینستاگرامش

نرگس محمدی

برای اولین باردزدی کردم. دفتر لوح زرین بودم و ماشین نویس داشت قسمت هایی از فصل سوم ستایش را که آقای مطلبی نوشته بود رو تایپ می کرد مشتاق خواندنش بودم ، اما ظاهرا به سفارش نویسنده تا کامل نشده قرار است به هیچ کس نسخه ایی داده نشود دیگر چاره ایی برایم نگذاشته بودن ، تنها کاری که توانستم انجام دهم با گوشی از صفحه اول و دوم قسمت اول عکس گرفتم … این دو صفحه حاصل دزدی من است که با شما عزیزانم شریک می شوم البته نه در دزدی در خواندن آن..

پ ن :خودمونی تر بگم نمی دونم چرا حتی وقتی همین دو صفحه رو خوندم اشک بی اختیار از چشمانم سرازیر شد.

پ ن :اگر به خاطر این سرقت توسط نویسنده کشته نشدم ستایش ۳ بزودی ساخته خواهد شد.

فیلم شناسی نرگس محمدی

تلویزیون

عروس تاریکی (۱۳۹۸)

ستایش (فصل سوم، ۱۳۹۷)

هوای خنک (فیلم تلویزیونی، ۱۳۹۴)

زعفرانی (۱۳۹۴)

معمای شاه (۱۳۹۳)

ما فرشته نیستیم (۱۳۹۳)

ستایش (سری دوم) (۱۳۹۲–۱۳۹۱)

میلیاردر (۱۳۹۱)

شاید برای شما هم اتفاق بیفتد (۱۳۹۰)

ششمین نفر (۱۳۹۰)

ستایش (فصل اول و دوم)-(۱۳۸۹–۱۳۹۲)

سینما

مسلخ(۱۳۹۵)

قرارمون پارک شهر (۱۳۹۵)

عملیات مهد کودک (۱۳۹۱)

ساعت شلوغی (۱۳۹۰)

آناهیتا (۱۳۸۷)

سوپر استار (۱۳۸۷)

اخراجی‌ها ۲ (۱۳۸۷)

ریسمان باز (۱۳۸۶)

تنهایی باد (۱۳۸۳)

تئاتر

راپورتهای شبانه دکتر مصدق (۱۳۹۵)

نظمیه زنان (۱۳۹۱)

عکس نرگس محمدی در برزیل

نرگس محمدی اعدام

فیلم شناسی علی اوجی

بازیگری

۱۳۹۱–۱۳۹۲     پژمان

١٣٩٣     سال‌های ابری

۱۳۹۳     خندوانه

در حاشیه

۱۳۹۴     خوب، بد، جلف

۱۳۹۶     تعطیلات رویایی

تهیه‌کنندگی موزیک

ساعت ۲۵ شب

دوئل در آینه

ساعت فراموشی

ساعتا خوابن

سلول شخصی

خاطرات مبهم

نوستالژی

شاه‌ماهی

عکس زمستونی تهران

تنفس آزاد

من و تو

قصه زیرزمین

غریبه آشنا

_پاییز__

مجموعه نمایش خانگی

عطسه (۱۳۹۴ مهران مدیری)

شوخی کردم (۱۳۹۲ مهران مدیری)

مجموعه پیکسل به کارگردانی و محمود معظمی ،محمدحسین لطیفی و نویسندگی حامد عنقا (۱۳۹۶)

سال های دور از خانه به کارگردانی(۱۳۹۸) مجید صالحی

تاترها

شام آخر فرهاد آییش، عارف لرستانی

و نمایش به علت ضیغ مکان و مکاشفات

فیلم کوتاه

پرواز لک لک‌ها

وقتی مرده‌ها می‌رقصند

کوبیدن بر درهای بهشت

دربارهٔ بچه

غزل

سایه‌ها

استندآپ کمدی

وی تاکنون چندین بار به عنوان استندآپ کمدین در برنامه خندوانه حضور داشته‌است. و ده‌ها اجرای موفق استندآپ کمدی در داخل و خارج کشور در کارنامه هنری علی اوجی دیده می‌شود .

جشن حافظ

علی اوجی هشت دوره کارگردان معتبرترین جشن سینمایی و تلویزیونی ایران ،جشن حافظ در کنار علی معلم فقید است و بعد از فوت علی معلم نیز به همکاری خود با مجله دنیای تصویر و جشن حافظ (جشن سینمایی تلویزیونی دنیای تصویر ) ادامه داد.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.