کد خبر : 12595 / /
/

در این گزارش قیمت انواع برنج‌های ایرانی گردآوری شده است.

انواع برنج‌های ایرانی، اغلب از کیفیت بالایی برخوردار هستند و تنوع آن‌ها  بسیار زیاد است. در ایران برنج های مختلفی کشت می‌شوند که هر کدام شکل ظاهری خاص خود را دارند. برای یک مصرف کننده عادی تشخیص تفاوت ظاهری این برنج‌ها کار سختی است.

در این گزارش به بررسی  چند نمونه از برنج‌های ایرانی  پرداخته‌ایم؛

رنج ایرانی طارم هاشمی مژده : این برنج در بسته های ۱۰ کیلویی عرضه می‌شود و اندازه‌ دانه‌های این برنج دانه کامل است. برای خرید این برنج باید ۵۹۰ هزار تومان هزینه کنید.

برنج ایرانی پردیس: این برنج در مقدار ۵ کیلو گرمی به فروش می ‌رسد. این برنج مجلسی، معطر و  سورت شده است و هزینه خرید این برنج ۲۸۴ هزار  و ۷۵۰ تومان است.

برنج ایرانی فجر ممتاز و معطر ستایش: این برنج در بسته ۱۰ کیلو گرمی عرضه می‌شود. رنگ برنج سفید و دانه کامل است. اگر قصد خرید این برنج را دارید، باید ۴۲۰ هزار تومان هزینه کنید.

برنج ایرانی صدری علی کاظمی طبیعت: این برنج ۵ کیلو گرمی دانه کامل است که رنگ آن  سفید است. با هرینه کردن ۳۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان می‌توانید آن را بخرید.

برنج نیم دانه مهماندوست: این برنج نیم دانه در بسته های ۲ کیلو و ۵۰۰ گرمی در بازار به فروش می‌رسد و برای خرید آن باید ۹۸ هزار و ۴۰۰ تومان هزینه کنید.

عکس کالا نام قیمت (تومان) 
برنج ایرانی طارم هاشمی مژده- 10 کیلوگرم برنج ایرانی طارم هاشمی مژده 590.000
برنج ایرانی پردیس مقدار 5 کیلوگرم برنج ایرانی پردیس 284.750
برنج ایرانی فجر ممتاز و معطر ستایش - 10 کیلوگرم برنج ایرانی فجر ممتاز و معطر ستایش 420.000
برنج ایرانی صدری علی کاظمی طبیعت - 5 کیلوگرم برنج ایرانی صدری علی کاظمی طبیعت 313.400
برنج نیم دانه مهماندوست مقدار 2.5 کیلوگرم برنج نیم دانه مهماندوست 98.400
منبع: اقتصاد نیوز
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.