کد خبر : 12723 / /
/

یکی از نزدیکان فدراسیون فوتبال که تمایلی به افشای نام خودش نداشت از گذاشتن تله جنسی برای محمدحسین کنعانی‌زادگان توسط «پرستو» خبر داد!

 

یک منبع موثق و نزدیک به فدراسیون خبر داد:

برای کنعانی زادگان «تله» گذاشتند و «پرستو» فرستادند/ پرستو به ستاره تیم ملی هم ضربه زد!

یکی از نزدیکان فدراسیون فوتبال که تمایلی به افشای نام خودش نداشت از گذاشتن تله جنسی برای محمدحسین کنعانی‌زادگان توسط «پرستو» خبر داد!

فوتبال ایران در چند روز گذشته درگیر یک حاشیه عجیب بود. صدای ضبط شده خصوصی منتسب به محمدحسین کنعانی‌زادگان پس از پخش شدن از منبعی نامعلوم در فضای مجازی آنقدر جنجالی شد که خیلی زود گمانه‌زنی‌ها برای محرومیت این مدافع محبوب دراگان اسکوچیچ آغاز شود.

حالا یک منبع مطلع وآگاه به خبرورزشی گفت: تله جنسی یا دام شیرین (انگلیسی: Honey trap هانی ترپ) عملیاتی است که در آن تلاش می‌شود تا با تهدید به برملا کردن روابط نامشروع جنسی یا عاطفی و رسواسازی «هدف» تله، او را به عنوان عامل به خدمت خود درآورد.

وی اضافه کرد: پس از جنگ جهانی دوم، تله جنسی چنان در اروپا رایج شده بود که دولت ایالات متحده به کارمندان خود در خارج از این کشور دستور داد مافوقان خود را از هرگونه رابطهٔ عاطفی با خارجی‌هایی که کشورشان تهدیدی علیه آمریکا است مطلع سازند.

این منبع آگاه اضافه کرد: در ایران اما پرستو اصطلاحی است برای توصیف زنانی که استخدام شده و سرراه چهره‌های سیاسی، مشهور و شناخته شده قرار می‌دهند تا آنها را در جامعه تخریب کنند! نمونه های زیادی در کشورمان در این رابطه داریم که شاید اصلا نیازی به مثال زدن آنها نباشد.

وی تاکید کرد: در فوتبال نیز چنین مواردی دیده شده است؛ بازیکنانی که خواسته یا ناخواسته سبب نابودی همبازی خود شده‌اند.

این منبع آگاه تصریح کرد: حالا محمدحسین کنعانی‌زادگان به نظر می‌رسد قربانی «پرستو»یی باشد که آگاهانه از ساده لوحی و جوانی این مدافع ملی پوش سوء استفاده کرده و زندگی شخصی و ورزشی‌اش را تخریب کرده است.

فایل صوتی کنعانی زادگان توسط همین «پرستو» در دنیای مجازی پخش و واکنش‌های منفی زیادی به دنبال داشته است. شاید پرسش این باشد که چه کسی ممکن است برای تخریب یک مدافع ملی پوش که به تازگی هم به عضویت تیم منتخب قاره آسیا در سال ۲۰۲۱ درآمده «تله جنسی» بگذارد؟ یک رقیب؟ همبازی یا کسی که درگذشته با محمدحسین کنعانی‌زادگان دچار مشکل شده است؟

جواب هرچه باشد مهم نیست؛ آنچه حائز اهمیت است جوانی است که پتانسیل تبدیل شدن به مجاهد خذیراوی را دارد یا اینکه با بخشش، توبیخ یا جریمه مالی و... بتواند همچنان درخدمت تیم ملی باشد؟ شاید بهترین جمله را دراگان اسکوچیچ گفته است که «تیم ملی نباید آسیب ببیند.» شاید!

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.