کد خبر : 12742 / /
/

محمدرضا قنواتی» مدیر منطقه ۸ شهرداری اهواز طی پیامی، حادثه تلخ درگذشت این کارگر را بر اثر تصادف و حین انجام وظیفه تسلیت گفت.

پاکبان اهوازی در حین عزیمت به محل کار خود بر اثر سانحه رانندگی جان باخت.

 «شاکر ناظرنیا» از کارگران خدماتی منطقه ۸ شهرداری اهواز صبح روز پنجشنبه ۹ دی ماه حین عزیمت به محل کار خود، بر اثر سانحه رانندگی جان خود را از دست داد.

 در همین راستا «محمدرضا قنواتی» مدیر منطقه ۸ شهرداری اهواز طی پیامی، حادثه تلخ درگذشت این کارگر را بر اثر تصادف و حین انجام وظیفه تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

«انالله و انا الیه راجعون»

خبر حادثه تاسف بار مرگ یکی از کارگران تلاشگر و خدوم پاکبان خدمات شهری شهرداری منطقه ۸ که حین عزیمت به محل کار خود در روز پنج شنبه مورخ نهم دی ماه در حادثه تصادف جان باخت موجب تاسف و تاثر اینجانب و خانواده بزرگ کارگران خدمات شهری شهرداری منطقه ۸ شده است.

فقدان این عزیز از دست رفته ضایعه‌ای دردناک بود که اتفاق افتاد، ولی چه می‌توان کرد در برابر مشیت و تقدیر الهی، باید سر تعظیم فرود آورد و تسلیم شد.

اینجانب وظیفه خود می‌دانم که در گذشت همکار گرامیمان را تسلیت عرض نموده و از درگاه پروردگار عالم برای آن مرحوم، آمرزش و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت نمایم.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.