کد خبر : 12789 / /
/

یکی دو روز پیش نشریه «الشرق» قطر نوشت؛ سران باشگاه السیلیه به دلیل عملکرد بد تیم در نیم فصل اول و قرار گرفتن در قعر جدول لیگ می‌خواهند تغییراتی اساسی در لیست لژیونرها در زمستان انجام دهند

شنیده‌ها حکایت از آن دارد که رامین رضاییان برای بازگشت به پرسپولیس به مربیان این تیم پالس مثبت داده است.

یکی دو روز پیش نشریه «الشرق» قطر نوشت؛ سران باشگاه السیلیه به دلیل عملکرد بد تیم در نیم فصل اول و قرار گرفتن در قعر جدول لیگ می‌خواهند تغییراتی اساسی در لیست لژیونرها در زمستان انجام دهند.

مسئولان السیلیه به فکر تجدیدقوا در لیست لژیونرها در ژانویه هستند تا در نیم فصل دوم لیگ ستارگان بتوانند با کسب نتایج بهتر جایگاه بالاتری در لیگ داشته باشند. گفته می‌شود وضعیت بد این تیم باعث شده تا جایگاه این لژیونر ایرانی در السیلیه متزلزل شود و این بازیکن نیز می‌تواند کاندیدای خروج باشد.

رامین رضاییان هم بدش نمی‌آید به فوتبال ایران و پرسپولیس بازگردد. او که مدت‌هاست پیراهن تیم ملی را از دست داده است به تازگی در صفحه شخصی‌اش نیز از این تعلق خاطر رونمایی کرده است. رضاییان فقط منتظر اوکی یحیی گل محمدی است تا نیم فصل پرسپولیسی شود.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.