کد خبر : 12792 / /
/

یکی از شایعات به امین قاسمی‌نژاد مهاجم مطرح استقلال مربوط است که ابتدای فصل جاری با کلی امید و آرزو به حمع شاگردان مجیدی پیوست و حالا می‌گویند شاید در نیم‌فصل از جمع استقلالی‌ها جدا شده و راهی تیم دیگری شود.

هنوز پنجره نقل‌وانتقالاتی زمستانی فوتبال ایران باز نشده اما شایعه‌ها و گمانه‌زنی‌ها درخصوص لیست ورودی و خروجی تیم‌ها از سوی رسانه‌های مختلف آغاز شده است.

 یکی از شایعات به امین قاسمی‌نژاد مهاجم مطرح  استقلال مربوط است که ابتدای فصل جاری با کلی امید و آرزو به حمع شاگردان مجیدی پیوست و حالا می‌گویند شاید در نیم‌فصل از جمع استقلالی‌ها جدا شده و راهی تیم دیگری شود.

پیش از این خبر دادیم که برخی مشکلات حقوقی طی هفته‌های گذشته برای این مهاجم به وقوع پیوسته بود که منجر به بیرون ماندن وی از لیست دو بازی اخیر آبی‌ها شده بود. هرچند برخی سعی کردند این مسائل را به مشکلات فنی ربط بدهند و عنوان کردند که بیرون ماندن امین از لیست بازی‌های اخیر استقلال سیگنالی برای خداحافظی این مهاجم از جمع آبی‌پوشان محسوب می‌شود اما طبق شنیده‌ها طی صحبت‌های انجام شده بین مجیدی با قاسمی‌نژاد در تمرینات روزهای اخیر استقلال، سرمربی استقلالی‌ها به این بازیکن اعلام کرده است که همچنان او را می‌خواهد و اصلا روی جدایی از جمع آبی‌ها در نیم‌فصل دوم حسابی نکند.

در تمرینات نیز این بازیکن از لحاظ اخلاقی و فنی خود را خیلی خوب نشان داده است اما به خاطر برخی مشکلات روحی و روانی و مالی ازجمله شکایت پدیده و سپس مدیر برنامه‌های سابق این بازیکن، قاسمی‌نژاد از لحاظ روحی و ‌انگیزشی تا حد زیادی دچار افت شده که به نظر می‌رسد با برطرف شدن این مشکلات، این بازیکن دوباره به روزهای اوج باز خواهد گشت.

وکیل این بازیکن شمالی در گفت‌وگویی کوتاه ضمن تکذیب جدایی قاسمی‌نژاد از جمع آبی‌ها اظهار داشت: «امین در استقلال می‌ماند. دیروز با فرهاد مجیدی صحبت کردم و گفتم با توجه به شرایط اگر به امین نیازی ندارید اجازه بدهید در فضایی دوستانه این بازیکن جدا شود که مجیدی اعلام کرد این بازیکن را تا پایان فصل می‌خواهد و برای هیچ تیمی رضایتنامه‌اش را صادر نمی‌کند.»

وی همچنین از بسته شدن موقت پرونده مالی باشگاه مشهدی در رابطه با رضایتنامه این بازیکن خبر داد و اعلام کرد با پدیده درخصوص باقی مانده مبلغ رضایت امین به توافق رسیده‌اند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.