کد خبر : 12878 / /
/

شاید کمتر کسی به این موضوع توجه کند ولی من حتم دارم بخش عمده‌ای از آرامش و متانت این فصل تیم استقلال در مسابقات به دلیل حضور همین مربی ایتالیایی کنار دست فرهاد مجیدی است.

از سن و سال پین پیداست که از فرهاد مجیدی بزرگتر است و قطعاً یک مربی با تجربه آن هم کسی که در تیم ملی ایتالیا کار کرده می‌تواند به هر مربی جوانی راه های موفقیت را نشان بدهد. البته فرهاد مجیدی هم باهوش بود که چنین مربی را کنار دستش قرار داده.

شاید کمتر کسی به این موضوع توجه کند ولی من حتم دارم بخش عمده‌ای از آرامش و متانت این فصل تیم استقلال در مسابقات به دلیل حضور همین مربی ایتالیایی کنار دست فرهاد مجیدی است. همین ها باعث شده استقلال نسبت به سال‌های گذشته بهترین نتایج را کسب کند.

فرهاد مجیدی باید تا می تواند اتفاقات رخ داده در فصل های گذشته را مرور کند چون استقلال در نیم فصل دوم معمولا دچار مشکلاتی می شد که این تیم را از قهرمانی دور می‌کرد و از حالا باید به فکر دور برگشت باشد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.