کد خبر : 12928 / /
/

در روزهای گذشته چندین فایل صوتی جنجالی از محمدحسین کنعانی زادگان در فضای منتشر شد که این موضوع با کلید واژه اتوبوس تیم ملی حسابی در فضای مجازی ترند شد

مدافع جنجالی تیم ملی بعد از انتشار صدایش شکایت کرد.

هدایت تیم ملی فوتبال ایران به عهده «دراگان اسکوچیچ» است. تیم ملی فوتبال ایران یک تیم فوتبال بین‌المللی است. تیم ملی فوتبال ایران به نمایندگی از ایران به میدان می‌رود و زیر نظر فدراسیون فوتبال ایران فعالیت می‌کند. مرکز ملی فوتبال ایران، میزبان تمرین این تیم و دیگر رده‌های تیم ملی فوتبال ایران است. نخستین بازی رسمی تیم ملی فوتبال ایران نیز در ۳ شهریور ۱۳۲۰ در کابل و برابر افغانستان انجام شد که با تساوی به پایان رسید.

در روزهای گذشته چندین فایل صوتی جنجالی از محمدحسین کنعانی زادگان در فضای منتشر شد که این موضوع با کلید واژه اتوبوس تیم ملی حسابی در فضای مجازی ترند شد. در این فایل صوتی مدافع تیم ملی که مشغول صحبت با دختری است با او قول و قرار می گذارد تا در حین اردوی تیم ملی به اتوبوس تیم ملی برود و بقیه قصه...

 کنعانی زادگان

هر چند این فایل در چند بخش منتشر شد، اما بخشی که مربوط به نقض قرنطینه تیم ملی و ارتباط آن با اتوبوس ملی پوشان بود، حسابی کنعانی زادگان را مورد انتقاد قرار داد. هنوز سرپرست تیم ملی فوتبال پیرامون این موضوع واکنش نشان نداده است.

با این حال مدافع ملی‌پوش از طریق وکیلش شکواییه ای علیه فردی که صدای او را منتشر کرده تنظیم کرد تا آن را به  دادسرا بدهد. در بعضی از فضاهای غیر رسمی عنوان شده که این بازیکن معتقد است صدای منتشر شده مربوط به او نیست. پرسش اینجاست اگر فایل منتشر شده مربوط به مدافع تیم ملی نیست، چرا او یک هفته بعد از انتشار گسترده صوت واکنش نشان داد؟ 

بعد از این فایل مطالبی گفته می شود او به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال احضار شده است، باید دید او با این اوصاف می تواند به تیم ملی بازگردد؟

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.