کد خبر : 13068 / /
/

حذف شدن باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا یکی از خبرساز ترین اتفاقات چند روز گذشته فوتبال کشورمان بود که حواشی زیادی به همراه داشت که یکی از آن‌ها درگیری لفظی احمد راستینه نماینده مجلس شورای اسلامی و داریوش مصطفوی، رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای روی آنتن زنده بود.

علی کریمی کاپیتان پیشین تیم ملی کشورمان از رفتار نماینده مجلس در تلویزیون انتقاد کرد.

حذف شدن باشگاه‌های  استقلال و پرسپولیس از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا یکی از خبرساز ترین اتفاقات چند روز گذشته فوتبال کشورمان بود که حواشی زیادی به همراه داشت که یکی از آن‌ها درگیری لفظی احمد راستینه نماینده مجلس شورای اسلامی و داریوش مصطفوی، رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای روی آنتن زنده بود.

در این مجادله تلویزیونی داریوش مصطفوی معتقد بود که نمایدندگان مجلس و سیاسیون باید از فوتبال دور بمانند دغدغه معیشت مردم را داشته باشند.

حالا علی کریمی با بازنشر ویدیویی تلخ از صفحه پرویز پرستویی که در آن دختر کوچکی آرزوی خوردن میوه دارد واکنشی تند به صحبت‌های  احمد راستینه نشان داد. 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.