کد خبر : 13124 / /
/

با بهروز سلطانی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص شرایط این تیم بعد از تساوی نا امید کننده مقابل شهرخودرو و البته حذف از لیگ قهرمانان آسیا گفت و گویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: از بس دروغ گفتند و سند سازی کردند که دیگر همه مردم قضیه را متوجه شدند. ضمن اینکه من می دانم عده ای از همین داخل ایران راپورت دادند تا پرسپولیس و استقلال حذف شوند.

با بهروز سلطانی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص شرایط این تیم بعد از تساوی نا امید کننده مقابل شهرخودرو و البته حذف از لیگ قهرمانان آسیا گفت و گویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید.

پرسپولیس نتیجه ناامید کننده ای مقابل شهرخودرو بدست آورد. نظر شما در این خصوص چیست؟

به نظرم یکی از ضعیف‌ترین بازی‌هایی که پرسپولیس در این چند سال  انجام داد این بازی بود. من مدت‌ها بود که چنین نمایش ضعیفی از پرسپولیس ندیده بودم و آن‌ها در نیمه دوم و وقتی که نیاز به گل داشتند، هیچ کار مثبتی انجام ندادند. پرسپولیس فوتبال همیشه فوتبال تک ضرب و زیبایی بازی می‌کرد اما در این بازی دیدیم که در بیش‌تر دقایق توپ روی هوا بود. یکی از بدترین بازی‌های پرسپولیس را شاهد بودیم.

به نظر شما مشکل پرسپولیس کجاست؟

من رک حرف‌هایم را می‌زنم و از کسی نمی‌ترسم .برخی از بازیکنان پرسپولیس  کم کاری می‌کنند و اصلا در حد و اندازه‌های پرسپولیس نیستند. اینکه چرا این اتفاقات رخ می‌دهد را نمی‌دانم ولی چیزی است که کاملا مشخص است و چند بازیکن را همین حالا باید بیرون کنند. ضمن اینکه خریدهای گل محمدی افتضاح بودند و اصلا به کار تیم نیامدند.

به نظر شما این تیم می‌تواند در این فصل هم قهرمان شود؟

ما به پرسپولیس امیدوار هستیم اما تیم باید برگردد به آن روزهایی که فوتبال بازی می‌کرد. پرسپولیس هر زمانی فوتبال تک ضرب بازی کرده موفق بوده اما هر زمانی مثل بازی شهرخودرو توپ روی هوا باشد، پرسپولیس نمی‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد. پرسپولیس در برابرشهرخودرو اصلا  فرصت گلی نداشت و بد بازی کرد. در خط حمله نیاز به جذب بازیکن داریم. در خط‌هافبک هم پرسپولیس باید بازیکنی جذب کند که کمک حال تیم باشد. در خط هافبک واقعا پرسپولیس ضعف دارد. اگر این ضعف‌ها برطرف شود بله می‌توانیم بازهم قهرمان شویم، ولی اگر اوضاع به همین شکل پیش برود نه شانسی برای قهرمانی نخواهیم داشت.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.