کد خبر : 13164 / /
/

تیم عملیات کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس در محل حاضر و مشخص شد بین دو نفر از کارمندان این دانشگاه درگیری روی داده است.

نگهبان دانشگاه امام صادق که یکی از مدیران این دانشگاه را به قتل رسانده بود، صبح امروز قصاص شد.

 

حدود ساعت ۲۰ روز بیست و دوم دی ماه سال ۹۸ افرادی که در همسایگی دانشگاه امام صادق (ع) زندگی می‌کردند با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته و وقوع قتلی را اعلام کردند.

 بعد از این تماس، تیم عملیات کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس در محل حاضر و مشخص شد بین دو نفر از کارمندان این دانشگاه درگیری روی داده است.

متهم ساعتی بعد در یک عملیات پلیسی در خیابان خوردین دستگیر شد و ضمن اقرار به قتل، علت آن را اختلاف مالی و کاری عنوان کرد.

دلیل قتل مدیر عمومی و مسئول تدارکات دانشگاه امام صادق (ع) چه بود؟

قاتل ۴۴ ساله در اظهاراتش گفت: نگهبان دانشگاه امام صادق بودم، مقتول مدیر عمومی و مسئول تدارکات دانشگاه امام صادق (ع) بود که از مدت‌ها قبل با هم اختلاف مالی و کاری داشتیم.

وی افزود: امشب هنگامی که مسئول تدارکات (مقتول) محل را ترک کرد و قصد رفتن به خانه داشت، درگیری بین ما پیش آمد، با یک میلگرد به سر او ضربه وارد کردم که این ضربه موجب کشته شدنش شد.

با اعترافات مرد میانسال او در دادگاه محاکمه و به قصاص محکوم شد. با تائید حکم، این متهم صبح امروز در زندان رجایی به دار مجاز آویخته شد.

منبع: راهبرد معاصر

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.