کد خبر : 13218 / /
/

دلار در صرافی ملی در بازار امروز نسبت به ۲ روز پیش، با ۱۰۱ تومان کاهش، ۲۶,۵۶۵ تومان نرخ گذاری شد

قیمت دلار امروز شنبه 25 دی 1400

دلار در صرافی ملی در بازار امروز نسبت به ۲ روز پیش، با ۱۰۱ تومان کاهش، ۲۶,۵۶۵ تومان نرخ گذاری شد.دلار در بازار متشکل با کاهش ۰.۳ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۲۶,۱۸۰ تومان معامله شد.دلار در سامانه سنا با کاهش ۰.۹۵ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۲۶,۴۱۴ تومان معامله شد.دلار کانادا با کاهش ۱.۴۳ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۲۲,۰۹۴ تومان معامله شد.

قیمت دلار در صرافی ملی

امروز دلار در صرافی ملی مانند ۲ روز پیش با کاهش قیمت روبرو شد، بطوری که دلار در صرافی ملی که ۲ روز پیش تا ۲۶,۶۶۶ (بیست و شش هزار و ششصد و شصت و شش ) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ مصادف با ۱۵ ژانویه ۲۰۲۲ - با کاهش ۰.۳۸ درصدی به ۲۶,۵۶۵ (بیست و شش هزار و پانصد و شصت و پنج ) تومان رسید.

قیمت دلار در بازار متشکل

امروز دلار در بازار متشکل مانند ۲ روز پیش با کاهش قیمت روبرو شد، بطوری که دلار در بازار متشکل که ۲ روز پیش تا ۲۶,۲۵۹ (بیست و شش هزار و دویست و پنجاه و نه ) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ مصادف با ۱۵ ژانویه ۲۰۲۲ - با کاهش ۰.۳ درصدی به ۲۶,۱۸۰ (بیست و شش هزار و یکصد و هشتاد ) تومان رسید.

قیمت دلار در سامانه سنا

قیمت دلار در سامانه سنا شاهد کاهش ۰.۹۵ درصدی درصدی قیمت بوده است بطوری که دلار در سامانه سنا که ۲ روز پیش تا ۲۶,۶۶۶ (بیست و شش هزار و ششصد و شصت و شش ) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ مصادف با ۱۵ ژانویه ۲۰۲۲ - به ۲۶,۴۱۴ (بیست و شش هزار و چهارصد و چهارده ) تومان رسید.

قیمت دلار کانادا

امروز دلار کانادا برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، بطوری که دلار کانادا که ۲ روز پیش تا ۲۲,۴۱۰ (بیست و دو هزار و چهارصد و ده ) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ مصادف با ۱۵ ژانویه ۲۰۲۲ - با کاهش ۱.۴۳ درصدی به ۲۲,۰۹۴ (بیست و دو هزار و نود و چهار ) تومان رسید.

آخرین نرخ درهم امارات (حواله)

درهم امارات (حواله) امروز با کاهش ۰.۹۱ درصدی، از ۷,۶۹۰ (هفت هزار و ششصد و نود ) تومان به ۷,۶۲۰ (هفت هزار و ششصد و بیست ) تومان رسید.

آخرین نرخ دلار در بازار متشکل

در بازار امروز دلار در بازار متشکل نسبت به ۲ روز پیش، با ۷۹ تومان کاهش، ۲۶,۱۸۰ (بیست و شش هزار و یکصد و هشتاد ) تومان نرخ گذاری شد

قیمت سکه امامی امروز

در بازار امروز سکه امامی نسبت به ۲ روز پیش، با ۹۰۰۰۰ تومان کاهش، ۱۲,۳۱۵,۰۰۰ (دوازده میلیون و سیصد و پانزده هزار) تومان نرخ گذاری شد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.