کد خبر : 15452 / /
/

وام ضروری ۱۲میلیون تومانی نوبت چهارم بازنشستگان کشوری امروز چهارشنبه ۱۰فروردین ماه به حساب ۲۲ هزار و ۹۵۱ نفر از مشمولان واریز شد.

وام ضروری ۱۲میلیون تومانی نوبت چهارم بازنشستگان کشوری امروز چهارشنبه ۱۰فروردین ماه به حساب ۲۲ هزار و ۹۵۱ نفر از مشمولان واریز شد.

وام ضروری ۱۲میلیون تومانی با کارمزد ۴درصد و اقساط ۳۶ ماهه است که در ۷نوبت به همه مشمولان مرحله نخست پرداخت خواهد شد./خبرآنلاین

به گزارش صندوق بازنشستگی کشوری، با هماهنگی بانک عامل وام ضروری ۱۲میلیون تومانی برای ۲۲ هزار و ۹۵۱ نفر از مشمولان نوبت چهارم امروز چهارشنبه ۱۰فروردین ماه جاری به حساب حقوق مشولان واریز شد.

وام ضروری ۱۲میلیون تومانی با کارمزد چهار درصد و اقساط ۳۶ ماهه است که در هفت نوبت به همه مشمولان مرحله نخست پرداخت خواهد شد.

تسهیلات مرحله نخست وام ضروری، از اواخر دی سال ۱۴۰۰ به صورت ماهانه و براساس نوبت های مشخص شده به حساب واجدان شرایط واریز شد و این مرحله از وام ۱۲ میلیون تومانی در قالب هفت نوبت دسته بندی شده اند که در هر نوبت برای بیش از ۲۱هزار نفر از واجدان شرایط مبلغ وام پرداخت می شود.

نتایج مرحله نخست ثبت نام وام ضروری که ۳۰ آبان ماه سال ۱۴۰۰ بود که مشخص شد که بیش از ۱۴۸ هزار و ۵۰۰ نفر واجد شرایط دریافت این تسهیلات شده اند.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.