کد خبر : 15673 / /
/

ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهوری اوکراین دوشنبه از حومه کی‌یف بازدید به عمل آورد و تصاویر منتشر شده نشان می‌دهند حمله روسیه چه بر سر چهره او آورده است.

تصاویری که از رئیس‌جمهوری اوکراین قبل و بعد از حمله روسیه گرفته شده، میزان فشار و لطماتی که جنگ روی ولودیمیر زلنسکی گذاشته است، نشان می‌دهد.

  ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهوری اوکراین دوشنبه از حومه کی‌یف بازدید به عمل آورد و تصاویر منتشر شده نشان می‌دهند حمله روسیه چه بر سر چهره او آورده است.

اوکراین نیروهای روسیه را به کشتن ۳۰۰ غیرنظامی در بوچا حین تصرف آنجا متهم می‌کند و به دنبال آن زلنسکی گفت که "شر متمرکز به سرزمین ما آمده است."

زلنسکی دوشنبه با انتشار پیامی در تلگرام گفت: با چشمان خودم بوچا، ارپین و استویانکا را پس از اشغال دیدم. ما نهایت تلاشمان را می‌کنیم تا آنها را در سریعترین زمان ممکن به زندگی بازگردانیم.

در ۲۲ فوریه، زلنسکی بعد از آنکه روسیه دو منطقه جدایی‌طلب اوکراینی را به عنوان "کشورهای مستقل" به رسمیت شناخت، با کت و شلوار و کروات خطاب به مردمش سخنرانی کرد و نیروهایش را به سمت مرز فرستاد.

چهل و یک روز بعد، او با لباس سبز رنگ ارتشی، جلیقه ضد گلوله و ریش دیده شده است. او فردی کاملا متفاوت شده که درباره کشتار غیرنظامیان در بوچا حرف می‌زند.

رئیس‌جمهوری اوکراین الان نسبت به زمان ورودش و تصدی این سمت، تار موی خاکستری بیشتری دارد. در حالی که برخی از متخصصان پوست می‌گویند که او به علت فشار کاری در حال تجربه تسریع روند پیری است، دیگران آن را بیشتر پیری طبیعی می‌دانند.

مطالعات دیگر، شامل یک تجزیه و تحلیل جامع انتخابات‌ها که تاریخشان به دهه ۱۷۰۰ باز می‌گردد، نشان می‌دهند که هدایت یک کشور می‌تواند سال‌های بیشتری از عمر یک "رهبر" را بگیرد. آن تحلیل‌ها از سوی دانشکده پزشکی هاروارد، به این نتیجه رسید که سران منتخب دولت، به طور میانگین، تقریبا سه سال کمتر از نامزدهایی که آنها در انتخابات شکستشان داده‌اند، عمر می‌کنند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.