کد خبر : 15675 / /
/

مارتین فورد گفت: طبیعتاً من بسیار ناامید هستم که مبارزه من با هالک ایرانی دیگه وجود نداره.

مارتین فورد اعلام کرد مسابقه‌اش با سجاد غریبی یا همان هالک ایرانی لغو شده است.

 مارتین فورد گفت: طبیعتاً من بسیار ناامید هستم که مبارزه من با هالک ایرانی دیگه وجود نداره به ویژه با توجه به این که زمان زیادی را به برنامه تمرینی خود اختصاص دادم و هر کاری انجام می‌دادم تا مطمئن شوم در بهترین حالت ممکن قرار دارم.

مارتین فورد با انتشار بیانیه ای فاش کرد که مبارزه اش با هالک ایرانی لغو شده است. این ستاره سینما و ورزش قرار بود با سجاد غریبی در ۳۰ آوریل یا ۱۰ اردیبهشت مبارزه کند اما فورد تایید کرده که این مبارزه لغو شده و تلویحاً هالک ایرانی را مقصر لغو این مسابقه اعلام کرده است. فورد در بیانیه ای در این باره گفته است: «این بیانیه ای است که دوست نداشتم آن را منتشر کنم اما مبارزه ام به تعویق افتاده است. این مسابقات

این موضوع تنها درباره مبارزه من است این مسابقات همچنان برگزار خواهد شد و افراد فوق العاده و مبارزات همچنان حضور خواهند داشت. متاسفانه مبارزه من یکی از آن ها نخواهد بود،

به خاطر دلایلی که از کنترل من خارج است. لازم نیست نابغه باشید تا به این دلایل پی ببرید. نمی خواهم مسیر توضیح دادن در موردشان را در پیش بگیرم ،چون زمان و انرژی زیادی صرف شده است. من همچنان به سختی تمرین خواهم کرد. بالاخره یک بازی اول برگزار خواهد شد. مبارزه‌ای در کار خواهد بود. من فقط صددرصد مطمئن نیستم که با چه کسی، چه زمانی و چرا اما این اتفاق رخ خواهد داد.»

مارتین فورد در ادامه بیانیه خود گفته است: «طبیعتاً به شدت ناامید شدم که مبارزه ام با هالک ایرانی پیش نخواهد رفت، به ویژه با توجه به این واقعیت که وقت زیادی به برنامه تمرینی ام اختصاص دادم و هر کاری انجام دادم تا اطمینان حاصل کنم که در بهترین شرایط ممکن در این مسابقه حضور پیدا کنم.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.